Para piyasalarında adı geçen alt direnç noktasının kırılması gibi neredeyse ligin dibine çöküyoruz.

Para piyasalarında adı geçen alt direnç noktasının kırılması gibi neredeyse ligin dibine çöküyoruz.

Tam 9 haftadır kazanamıyoruz ve bundan sonra üst direnci kırarak bulunduğumuz yerden yükselmek de  hiç kolay olmayacak.

Bu cümleleri okurken, bana kızıyorsunuz ama Hakan Keleş hoca da benzer cümleleri  beyanatlarının arasında kullanıyor. ‘Geçen sezon ligde kaldık, yine kalacağız. Biraz zor olacak ama… diyerek’. Yani Allah göstermesin küme düşersek ve Hakan Hoca da ‘Zor olacak’ demiştim derse haklı.

Hakan Hoca’yı basın toplantısında dinledim. Oyuncularına özverilerinden dolayı teşekkür ediyor. Çok güzel. Onları sahipleniyor.

Yönetim kurulunun göreve geldiği günden itibaren görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını da ifade ediyor. O da güzel. Demek ki eskiye göre daha iyi bir yönetimimiz var.

Peki Sayın Hocam, o şöyle güzel, bu böyle güzel ise biz neden 9 maçtır kazanamıyoruz.

Sizin sezon başında tam yetkili olduğunuz transfer çalışmalarında yeterli kadroyu oluşturamadığımızdan olabilir mi? Belki de formsuz olan sizsiniz sayın Hocam. Hiç bu açıdan baktınız mı?

Şehrimizde inanılmaz bir Hakan Keleş sevgisi var. Yukarıda Allah şahit ki emekleri çok büyük. 44 yıl sonra şampiyon olan ve bir sonraki sene ligde kalan takımın hocası. Yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim.

Fatih Terim Galatasaray’ı Avrupa takımı yaptı. UEFA Kupası’nı İstanbul’a getirdi. Ancak buna rağmen kendini başarısız bulup istifa ettiği dönemler de oldu, görevden alındığı zamanlar da.

Çok geçmişe gitmeyelim. 80’li yıllardan sonra Süper Lig şampiyonluğunu geçen dönem Trabzon’a getiren Abdullah Avcı bu dönem kendini başarısız buldu ve yeni yönetimin önünü açmak için istifa etti.

Yani demek istediğim, futbolda dün yok, bugün var. Adı üzerinde profesyonellik. Yani fazla uzatmadan Hakan Keleş hocamızı çok seviyoruz, emeği çok fazla ama O da artık kendini sorgulamalı.

 
Paylaşmayı Unutma!