Başkan Yamak; “Tahtada alacaklı olan futbolculara ödeme yapmak istiyoruz ancak bu iş sadece bizim gücümüzle olacak iş değil. Giresunspor'u öncelikli olarak bu ligde tutmamız lazım. Giresunspor şemsiyesi altında toplanmak zorundayız”

Artan finansal maliyetler ve kur artışı Giresunspor’da Başkan Nahid Yamak ve idarecileri kara kara düşündürüyor.

Transfer tahtası kapalı olan ve Ocak ayında kadrosunu güçlendirebilmek için 100 milyon lirayı aşkın bir paraya ihtiyaç duyan Giresunspor’da Başkan Nahid Yamak, dolar ve eurodaki artışlardan dolayı tahtadaki alacaklı olan oyunculara yapılması gereken miktarın yükseldiğini ifade ederek; “Elimizden geleni yapıyoruz ancak sadece bizim istememizle olmuyor. Ben hayatım boyunca bir oyuncuya bile imza attırmadım, alacaklı olan futbolculara ödeme yapmak istiyoruz ancak bu iş sadece bizim gücümüzle olacak iş değil” dedi.

GECELERİ UYUYAMIYORUM

Başkan Yamak; “Geceleri uyuyamıyorum. Sabah ilk işim dolar ve euroda artışın olup olmadığını kontrol etmek oluyor. Çünkü bildiğiniz gibi transferlerde tercihlerin büyük bir çoğunluğu yabancı oyunculardan yana yapıldığından, anlaşmalar dolar ya da euro üzerinden. Transfere engel oyuncularla görüşüyoruz, alacaklarından bir bölüm indirmelerini istiyoruz. Tabi bu onlara kalmış bir durum. Bu takım hepimizin. Bu takımı öncelikli olarak bu ligde tutmamız lazım. Giresunspor şemsiyesi altında toplanmak zorundayız. Başka Giresunspor yok” şeklinde konuştu.
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Bakın Enishan Ceylan Giresunspor