Sizler utanıyor musunuz bilmem ama ya Giresunspor'un ayağa kalkabilmesi için hamle yapacaksınız ya da bir daha Giresunspor'un kapısının önünden dahi geçmeyeceksiniz.

 

 

 Bir Giresunspor'a bakın bir de son yıllarda Giresunspor'a başkanlık yapan insanlara bir bakın.. Hiç düşündünüz mü son yıllarda yeşil beyazlı ekibe başkanlık yapan isimler o koltuğa oturmadan ne haldeydiler şimdi ne haldeler diye?

Biz söyleyelim. Hepsi işini  büyüttü hepsi çevresini ve yaşantısını değiştirdi. Peki Giresunspor bu insanlara bu  imkanları sağlarken şimdi Çotanak arma ne durumda? Onu da ben söyleyeyim yerlerde sürünüyor. Peki yerlerde sürünmesi gereken Giresunspor mu yoksa kasanın boşaltılmasında emeği bulunanlar mı ya da göz yumanlar mı?...

 Bakın beyler şan şöhret bankadaki milyonlar bir yana.. Peki  Giresunspor ne yana? .. Futbolda ara transfer dönemi  Cuma kapanıyor beyler. Size saray hayatı yaşatan Giresunspor'un Transfer tahtası ise hala kapalı. Sizler utanıyor musunuz bilmem ama ya Giresunspor'un ayağa kalkabilmesi için hamle yapacaksınız ya da bir daha Giresunspor'un kapısının önünden dahi geçmeyeceksiniz.

Çünkü sizler Giresunspor sayesinde vezir olurken bu armayı da yedi düvele rezil ettiniz. Afiyet olsun..
Paylaşmayı Unutma!