Ben hayatta yola çıktıklarımı yolda bulduklarıma değişmedim, ya siz?

Giresunspor sezon öncesi oluşturduğu kadro ile tüm dikkatleri üzerine çekti ancak geride kalan ilk haftalarda aldığı sonuçlarla sevenlerini üzdü.

Şimdi sezon başında yaşanan gelişmeleri bir hatırlayalım. Ali Eren başkan, camianın 40 yılı aşkın  özlemini bitirmek için kolları sıvadı. ‘Ben Erkan Hocam ile yoluna devam edeyim’ dedi ve transferleri de O’nun isteği doğrultusunda gerçekleştirdi.

            Ali Eren Bey’in imza attırdığı oyunculara bir bakın. Hemen hemen hepsi Erkan Sözeri’nin eski talebeleri. Olmayanların da Erkan Hoca’nın talebi doğrultusunda kadroya dahil edildiğini biliyorum.

Bu takım başarılı olamaz demiyorum, olur tabi. Oynanacak 29 maç var ve bu periyotta ligi direkt şampiyon olarak da bitirebilirsin.Benim de her Giresunlu gibi tek isteğim şampiyonluk.

Konuyu fazla dağıtmak istemiyorum. Erkan Bey’in Fotomaç Gazetesi’ndeki açıklamaları üzerine bu yazıyı kaleme ihtiyacı duydum. Ne demiş Erkan Efendi, ‘Hedef şampiyonluk olduğu için Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a geldim’

Şimdi sormazlar mı? Giresunspor’daki hedef neydi. Bu kadronun mimarı sensin, hangi hedef doğrultusunda bu kadroyu kurdun?Şampiyonluk için ise dördüncü haftanın sonunda neden sabretmedin de bırakıp gittin?

Bu takım şampiyon olamazsa ve sonraki senelerde mali sıkıntı yaşarsa senin için elbette hava hoş. Gidersin bir başka takıma, başarılı olamazsan bir başka takıma. Ya biz.

Bir sözüm de Nisan 24’te göreve geldiğinde şahsıma tesislere girme yasağı getiren Erkan Hocaya (!) şakşakcılık yapanlara. Tekrar söylüyorum. Giresunluyum, Giresunsporluyum. Bir gün toprak olduğumda tabutumun üzerinde 28 numaralı Giresunspor formam olacak. Ha bir de şunu belirtmek istiyorum. Yola çıktıklarımı, yolda bulduklarıma asla değişmedim.

NOT: Erkan Sözeri döneminde yasaklı olmama rağmen tesislere de gittim, antrenman da izledim. Ben o tesisler yapılırken dönemin başkanı Fatih Kitapçı ve müdürü Fatih Hocaoğlu şahittir, ama 100 tane, ama bir tane tuğla taşıyan biriyim. Ben hancıyım, gelen hocalar yolcu…  

 
Paylaşmayı Unutma!