Giresun spor ligde güzel görüntü vermiyor. Bir iyi, bir kötü başaramıyoruz. Mücadele edişi eyvallah da puan almak zorundayız. Bandırmaspor mücadelesi puan almamız gereken bir maçtı ve alamadık. Canımız sağ olsun.

Teknik adam Mustafa Kaplan; “Eyüpspor deplasmanında karşılığını alacağız’ diyor. Sevgili Hocam şunu unutma karşında bugün en fazla transfer ücreti ve kaliteli futbolcuları kadrosuna katan bir takım var. Nasıl bir önlem alarak karşılarına çıkacaksın. Onun stratejisini yapmalısın. Ben sana hiç bir şey demiyorum. Elindeki kadro ile ancak bu kadar diyebiliyorum.

Şimdi asıl mesele yapılacak olağan genel kurulda Nahit Yamak gittiği yerlerde konuştuğu semtlerde neler söylüyor ona bakmalıyız. Sanki Giresunspor onun yeriymiş gibi davranıyor imasında. Bir güvensizlik var.

Sevgi ve saygımızı da yok ettiler. Kime güveneceğimizi şaşırdık. Bakın adını ne koyarsanız koyun içerde ihanet varsa başarısızlıkta oradadır. Ha birde üç yıldır bu kulüpte  görev alan bir arkadaşımız var.İyi niyetinden bir şeyler demiyoruz. Konuşmaları, verdiği demeçler olacak gibi değil..Bir önceki dönemde bu kadar futbolcu borçları, teknik adam borçları, çalışanların alacakları için  ne yapmış.Geçmiş yönetimden istifa etmelerinin sebebi ne? Ondan sonra bu yönetime girmenin anlamı nedir bunlara cevap versin.

Bu kulüp bu halde iken, bu borçlar katlanarak gelmeye başlarken, nasıl tedbirler alacak. Bundan sonra ne kadar daha dosya ortaya çıkacak? Bunları düşünüyor mu? Ben bu kulübe hizmet aşkıyla yanan parası olsun olamasın  ama yüreğindeki sevgisini Giresun’a veren taraftarları ile ortak olanların Giresunspor’a talip olmasından yanayım.

Maçlar oynanır kazanılır kaybedilir. Önemli olan ekonomik olarak ayakta durabilirsen zaten çoğu şeyleri başarmışsın demektir. Çünkü menfaati bitenin işi de bitiyor.

Giresunspor’u tartışabiliriz, eleştirebiliriz de, sorumluları sorgulayabiliriz de. Bir farkla. Bize yakışan doğru düşünme ve yazma şekliyle. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!