Sakatlık dönemini geride bırakarak geçen haftaki Keçiörengücü maçında oyuna sonradan dahil olan tecrübeli stoper, Anıl'ın cezalı olması nedeniyle Altay deplasmanında ilk 11'de sahaya çıktı.
Sakatlık dönemini geride bırakarak geçen haftaki Keçiörengücü maçında oyuna sonradan dahil olan tecrübeli stoper, Anıl’ın cezalı olması nedeniyle Altay deplasmanında ilk 11’de sahaya çıktı.
Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..
* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır
Spor28
Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, 1926 Bulancakspor'un en kısa süre içerisinde yeni yönetimine kavuşacağını dile getirdi.