Yeri ve zamanı gelince herkes konuşacak. Sorular var, cevaplarını bekleyen. Benim bu yazdıklarıma çıkıp birisi cevap versin.

Bu kulüp nereye gidiyor? Çıkıp biri cevap versin. Ahkam kesmekle olmuyor. Açıklamanızda ‘giden hocanın yıl sonuna kadar tüm haklarını ödedik’ diyorsunuz. Peki hani Mustafa hoca burayı kendi memleketi gibi görüyordu. Hangi başarıyı yakaladı da bu paraları hak etti?

Zaten konumu bildiği hal de gelmedi mi. Kimse boşuna gelmiyor demek ki. Ne günlere kaldık. Çalışanın, futbolcunun alacakları ödenmezse vay be.. Üretkenliği unuttuk. Devamlı tüketiyoruz. Elimizde avucumuzda bir şeyler kalmadı.. Bir gerçek var ki bu tabloyu kimse görmezlikten gelemez..Herkes parasının peşinde kardeşim.Alacağım bu kulübe feda olsun diyen yok.

Acaba yönetim ve Başkanın kaç lira alacağı var. Hani ne oldu bu Giresunspor sevgisine? .Herkes Giresunspor adıyla reklamının peşinde düşüncesindeyim. Kısaca ya bir yol bul, ya bir yol aç: Ya da yoldan çekil.

 Giresun'da futbol rüzgarı çok sert. Ortalık toz duman. Artık ortaya çıkma zamanı. Parasız bu işler olduysa demek ki bu işler yapılabilir. Bu yönetimler konusunda neden zorlanıyoruz. Ne günlere kaldık? Bu çaresizliğe çare ararken dışarıdaki kavgaya tutuşmak doğru bir iş midir? Yazıyorum , yine de içim yanıyor. Kahroluyorum. Sonumuz hiç de iç açıcı değil.

Mehmet Birinci’nin takımın başına gelmesine seviniyorum. Dilerim başarılı olur.Temennim budur. Bu kadro ile ne yapacak onu da kestiremiyorum. Allah’ım kolaylıklar versin, yolu açık olsun.

Başka ne diyeyim. Bir kulüp günden güne eriyor, borç batağından çıkamıyorsa söylenecek söz de bulamıyorum. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!