01 December 2021 Wednesday
Giresun spor ilk puanını Konyaspor maçında aldı. Futbol iyi lakin gol yollarındaki yoklar ve bir puana razı olundu. Beş maç geride kaldı ve hâla gol atamadık

Birileri düşünmeli ve ne yaptığını bilmelidir. O mu atsın söylemlerine çıkıp cevap verme yerine elindeki kadroda üç forvet var. Bunların değerlendirilmesi gerek. Ben bu takıma inanıyorum ama  düşünmedim desen sıkıntı yok.

Açıklamaların bence çok tuhaf  geldi. Yinede sorulan sorular ve istifa söylemlerine verilen cevaplar yerinde olmuş. Çünkü bu takımı şampiyon yapmışsın, hep burada olacaksın.Valla bize bile hep orada mı kalacaktın dediklerinde bak gerekenleri yapıyorlar dedik.

Ben hep söyledim. İstifa etmemeli. Çünkü bu futbolcuların çoğunu menajerle birlikte yaptılar. Yeni hocaya uyumu olmadı mı daha da kötü sonuçlar doğurur. Yeni yapılan bir takımın maçları biraz sıkıntılı olsa bile bir kaç hafta sonra düzelir düşüncesindeyim.

Düzelmedi mi zaten  gerekenleri de dilerim yaparlar. Zannetmiyorum. Biz zaten Giresunspor’u ve futbolu ha bire çekiştiriyoruz. Kulübü bu günlere getirenlere de saygımızı hep gösterdik. Hatalarıyla sevaplarıyla yaptıkları yapamadıklarınım hep haykırdık. Kulüp içinde olduğumuzda bırak günahlarını kendileri çeker dedik.

Tek isteğimiz. dik duran ilkeli hareket eden kuvvetlice tutunmasını bilen bir yönetimin başarılı olmasını istiyoruz. Giresunspor’da bundan öncede bundan sonrada yaşanılanları herkes biliyor.Tek korkum maddi olarak kulübün kötüye gitmemesidir.

Ben ligdeki sıralaşmaya bakarak telaşa kapılmıyorum.Bu kritik süreç içersinde yönetimin daha duyarlı olmasını istiyorum.Bir yemekte idarecilerin bulunmaması değil birlikte olmaları gereğini savunuyorum. Kısaca bu şehre ihanet futbolun talihsizliği olur. İyisiyle kötüsüyle de eleştirimizi yapsak bu kulüp canımız ciğerimiz olmuş. Bu böyle biline. Esen kalın.

 

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha