01 December 2021 Wednesday
Keleş`ten Erolcan yorumu

Keleş`ten Erolcan yorumu

Giresunspor`un teknik adamı Hakan Keleş, genç orta saha oyuncusu Erolcan`ı İttifak Holding Konyaspor maçında neden kadroya almadığına açıklık getirdi.

Hakan Hoca; "Erolcan'ı alırsak başka oyunculardan birini dışarıda bırakmak zorunda kalacağız.TFF'nin açıkladığı kriterlere uyuyoruz ve aynı zamanda performansları değerlendirerek ona göre kadro yapıyoruz. Bir de sakatlık ve cezalımız olmadı. Allah göstermesin böyle bir şey olursa kadro yapabilir" şeklinde konuştu.  


erolGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Giresunspor`un haftası oldu

Giresunspor`un haftası oldu

Keleş oyuncularını uyardı

Keleş oyuncularını uyardı

Prim 100 bin lira

Prim 100 bin lira

3 maçtır kalesini kapattı

3 maçtır kalesini kapattı

Biletler satışta

Biletler satışta

Yorumlar

 • Hasan çakır 20.09.2021 21:34

  Erolcan iyi bir oyuncu sprinter ama serseri mayın gibi her an oyundan atılabilir ceza sahamız'da penaltı olabilir süper lig futbolcusu değil 1 ligde oynaya bilir.

 • Mehmet 20.09.2021 01:09

  1-Erolcanı alınca başka oyuncu dışarda kalacak(BİZE NE??????????????????????? 2-TFF KRİTERLERİ EROLCANI OYNATMA MI DİYOR?????HAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA 3-PERFORMANSA TEK KELİME ETMEYİZ SAYGI DUYARIZ AMA AĞZINIZDAN ÇIKAN İLK 2 AÇIKLAMA SAYGIMI ALIP GÖTÜRÜYOR????????????? 4-YANİ OYNAMAYAN OYUNCULAR SAKATLIK VE CEZALI OYUNCU MU BEKLEYECEK????????Haaaaaaaahaaaaaaaa 5-ALLAH TABİ Kİ KİMSEYE SAKATLIK GÖSTERMESİN GÖSTERMESİN ???? YANİ GÖSTERSE ONDA DA OYNAMAYACAK DİYORSUNUZ???????? 6-GEÇEN SEZON BU OYUNCULAR YETERLİ VE HATTA EROLCAN GİBİ OYUNCULAR SÜPER LİGE ÇIKMAMIZA BÜYÜK KATKI YAPTI 7- TFF 1 DEKİ TEKNİK EKİBİN NELERİ FAZLAYDI SÜPER LİGE ÇIKARKEN VE ŞİMDİ EKİPTE YOKLAR İSE NELERİ EKSİK 8-44 YIL SONRA SÜPER LİGE ÇIKAN GİRESUNSPOR'A KATKIM OLACAK SONRA ALT YAPIYA GİT DENDİMİ GİDECEKSİN GİDERSEM NAMERDİM 9- BU MADDELERİN AÇILIMINI YAP HER BİRİ HABER NİTELİĞİ TAŞIR 10-LÜTFEN EKİBİNİZLE GİRESUNSPORA DAHA FAZLA ZARAR VERMEYİN 11-KADROYU EROLCANA GÖRE YAPIN DİĞERLERİ DIŞARDA KALSIN OLMA MI

 • Nizamettin BİLİR 19.09.2021 21:40

  TFF Giresun spora herhalde Erol canı kadroya alma oynatma diyor Hakan Keleşin aciklamasindan bu sonuç çıkıyor.

 • kenanekizoglu@hotmail.com 19.09.2021 21:26

  Bu haber şakamı yoksa ironimi.. Bu müsabaka kadrosu için düşünmedik. Ama bundan sonraki maçlarda oynayacak demiştir. Yoksa söylenecek en iyi niyetli söz ha..s ... hoca olur.

 • Mehmet Aydın 19.09.2021 20:39

  Allah göstermesin dokukara sankhare falan sakatlanirsa ne yaparız biz takımımızın olmazsa olmazları

Yorum yaz

Captcha