Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Giresunspor ve yönetim kurulunun bütün zorluk ve baskılarla mücadele edecek güce, irade ve yönetim kabiliyetine sahip olduğunu bildirdi.

 Basın Sözcüsü Karademir yaptığı yazılı açıklamada, son zamanlarda çıkan haber ve kulüp otobüsüne el konulmasıyla ilgili gelişen olayların, Giresunspor’u yolundan edemeyeceğini ifade etti. Giresunspor Yönetim Kurulu’nun kulübün menfaatleri doğrultusunda yoluna emin adımlarla ilerlediğini belirten Karademir, “Giresunspor artık her şeyin ve her zorluğun üstesinden gelecek güce ve iradeye sahiptir” dedi. 
Yönetim kurulu olarak bir plan dahilinde Giresunspor’u yeni sezona hazırladıklarının altını çizen Karademir, “Diğer kulüplerin içinde bulunduğu duruma bakınca bizim çok daha az maddi sorunla uğraştığımız ortadadır. Gereken desteği görmememize rağmen Kulüp Başkanımız Hakan Karaahmet ve bizler, güvenli ve akılcı adımlarla tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Biz, Giresunspor’a gerçekten gönül verenlerin duası ve manevi desteğiyle bu işi başardık, başarmaya da devam edeceğiz. Giresunspor, yeni sezona en iyi ve adından söz ettiren bir takımla başlayacaktır. Giresunspor, yönetim kurulundan teknik heyet ve futbolcusuna kadar bomba gibi geliyor. Defalarca söylediğimiz gibi hiçbir başarı tesadüf değildir. Son iki sezondur başarı hikayeleri yazan Giresunspor’u izlemeye devam edin. Çünkü Giresunspor demek başarı demektir. Giresunspor demek tarihe adını yazdırmak demektir. Bize güvenen ve yanımızda olan tüm Giresunspor camiasının yüzünü bu sezon da güldürmeye ve Süper Lig keyfini yaşatmaya kararlı ve inançlıyız” dedi.

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Cimboma karşı 3 kez kazandık
İlk deplasman maçındayız
Bu tarihleri not alın
Sen mi taraftarsın, ben mi?

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Cimboma karşı 3 kez kazandık
İlk deplasman maçındayız

Bu tarihleri not alın

Sen mi taraftarsın, ben mi?

Çotanaklar yalnız bırakmayacak

Ramón Arias sağlık kontrolünden geçti

Ramon Arias Giresunspor