01 December 2021 Wednesday
5 maç, sıfır gol, 1 puan. Nereye kadar böyle gidecek

5 maç, sıfır gol, 1 puan. Nereye kadar böyle gidecek

Giresunspor`un teknik adamı Hakan Keleş, eşi benzeri en son 20 sene önce görülen başarısızlığa imza atmasına rağmen göreve devam edeceğini açıkladı.

Giresunspor, 1959 yılından bu yana Süper Ligde ilk beş haftada gol atamayan iki takımdan biri. Bu takımın teknik adamlığını yapan Hakan Keleş, her hafta aynı mazeretleri öne sürerken, takıma zarar verdiğini düşünmediğini söyledi. Beş maçta sıfır atan, bir puan alan bir takımın teknik adamının takıma zarar vermediğini düşünmesine anlam verilemedi. Dünyanın belki de hiç bir takımında bu kadar başarısız bir teknik adam görevde kalmazken, Keleş'in bu konuda yorum yapan, düşüncelerini paylaşan insanlara da tepki göstermesi eleştiriye hiç açık olmadığını gösterdi.  


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Giresunspor`un haftası oldu

Giresunspor`un haftası oldu

Keleş oyuncularını uyardı

Keleş oyuncularını uyardı

Prim 100 bin lira

Prim 100 bin lira

3 maçtır kalesini kapattı

3 maçtır kalesini kapattı

Biletler satışta

Biletler satışta

Yorumlar

 • Taraftar 21.09.2021 00:39

  Mevcut kadrodan Santrafor yetiştirmek gerekli.

 • İsmet Çelik 20.09.2021 20:02

  Başkan Allah aşkına iş işten geçmeden hocayı değiştir, bizim takımın ilacı Samet Aybaba gibi tecrübeli teknik adamlar, Hakan Keleş`le olmaz, sürekli dalga geçiliyoruz, olacak iş mi 5 maç sıfır gol, süper lige çıktık diye sevineceğimiz yerde ne hallere düştük

 • Çotanak 20.09.2021 18:55

  Forvet kim Doukara. Geçen sezon 2,önceki sezon 4 ondan önceki sezon 10 gol atmış. Geçen sezon 19 gol atan Balde yedek. Transfer diye, ki istatistiğine bakarsan hatalı transfer, ille ilk onbir mi olması gerek?

 • Mevlüt Özpınar 20.09.2021 13:17

  Hakan Keleş... Aslında geçen sezonun sonuna doğru Samsunspor deplasmanına elin ayağın titreye titreye giderken, maçtan sonra otobüse binip şehre dönebilir miyim diye düşünürken takımdan gitmen gerekiyordu. Samsunspor`a verilen 2 kırmızı kart sonrası kolu kanadı kırık takıma karşı, ite kaka aldığın maçla yerinde kaldın.

Yorum yaz

Captcha