09 March 2021 Tuesday
Herkes bu takıma sahip çıkmalı.

İş bilmezlik yaratıcı ruhumuzu zehirledi. Körü körüne yaşanılan hırs, kişiliklerimizi nefret çemberine aldı. Yönetici, taraftar, sporcu  kısaca hepimiz bu girdabın içerisinde sürüklendik.

Kaçmak istedik olmadı. Yanlış yolda oluşumuzu haykırdık, duyan olmadı. Yetersizlik bizi çıkarcı yaptı. Düşüncemiz ve zekamız acımasız oldu .İşte her şey ortada..Yeni bir yönetimin omuzlarına yüklenen borç trafiğinde olan yine bize oldu.

Oysa; kazın ayağı hiç de öyle değil. Edenin bulacağı sıkıntılara sokulan bu kulübün vebalinden kurtulamayacağını hep bilmeleri gerekliydi. Şimdi soruyorlar neden yazmadınız. Bu kadar borç niye söylenmedi diye.

Hep söyledim yine söylüyorum .Çünkü yaza yaza  ben de bıktım. Eğer bu sistem devam ettiği müddetçe bu eli indir kaldır ile bütün borçların gizliliği de bir tarafta kalacaksa bizim de söylenecek sözümüz olmuyor.

Çok uyarılar da yaptık. Daha önceki dönemlerde bunları televizyon programlarında bile dile getirdik. Eleştirdik. Peki ne oldu sermayemiz sıfır olduğu için zarar etmekten korkmayız dedik. Onu bile başaramadık. Kısaca her gün bu kulübün borçları katlanarak gelirken, elimizin kolumuzun bağlı olması bizleri kahretmeye başladı.

Bir umut ışığı bekliyoruz. Çıkıp birileri  ben bu  başarılı bir şekilde giden kulübe katkılı olmak istiyorum diyecekleri beklemeye başladı. İnan her kesim kıt kanat bu kulübe yardım yapmak için yarışıyor. Lakin yetecek mi hayır. Daha fazlasını gereği hep ortaya koymak gerekiyor. Bir çok cengaver hiç bir şey gözetmeksizin bu kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapıyor. Şimdi artık mazide yapılanlara değil ileriye bakalım diyoruz ama mazisi olmayanın geleceği de olmuyor.

Buradan bir kaç arkadaşa da teşekkür etmek istiyorum. Giresunspor aşığı olan her zaman yıllarca yanında yer alan Çotanak Balıkçılık ve Piraziz Demircan Balıkçılık’a da buradan şükranlarımızı sunuyoruz. Bir teşekkürü hak ettiklerine inanıyorum. Giresunspor’un balık ihtiyacını hiç bir menfaat beklemeden karşılıyorlar. Onların başarılı olması için her türlü desteği veriyorlar. Sağ olsunlar, işte bu gibi desteklerin her zaman yapılması taraftarıyım.

Giresunspor futbolcularının ve Giresun çocuklarının sahip çıkılması adına hem hakan hocaya hem de Hakan Başkana teşekkür ediyorum. Onları kazanma adına yapılanları da alkışlıyorum. Demek ki biraz güven istek ve kazanma hırsı başarıları da birlikte getiriyor.

Artık gözümüz arkada kalmıyor. Kazanacağımız futbolcu kardeşlerimizle daha da başarılara koşacağız. Diliyorum ki Altınordu maçının da kazanılması ile daha da bir başka baharın müjdesini yaşayacağız.

Herkes bu takıma sahip çıkmalı.Yoksa şu güzel giden futbol takımının ahını kimseye anlatamayız.Esen kalın.


Giresunsporspor28Çotanaklaryalçın-esenkral-yazıyor

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha