20 January 2021 Wednesday
Şu kim bu kim o neden orada oturuyor sorularından bıktık. Kendileri sorma cesareti gösteremiyorlar.Kısaca biraz daha adaletli olsunlar yeter

Ne söylesem, yazsam boş! Sormak istiyorum şu yetkililere. Size söylüyorum kardeşim siz bu futboldan ne bekliyorsunuz?

TFF tarafından görevlendirilmiş olmanız bazılarına kıyak veya taviz verme hakkı doğurur mu size. Bu yaptıklarınızı nasıl izah edeceksiniz. Bize  nasıl anlatacaksınız. Maç bitiyor. Hakem çıkmadan tribünde bulunan Menemen futbolcusu idarecisi ve teknik elemanlarının bazıları  sahaya iniyor ama Giresunspor yedek oyuncularının, teknik elemanlarının inmesine yazarımla tehdit vari konuşuyorsunuz. Böylemi görevinizi yapacaksınız?

Diğer şehirlerde yapamadıklarınızı burada yaptığınızda mutlu musunuz? Yıllardır bu işlerin içindeyim.Kişilerin kravatının düzeltilmesine kadar karışıyorsunuz.Yazarım çizerimle tehdit vari konuşmalarla nereye kadar bu işlerin içinden çıkacaksınız.

 TFF’ye sesleniyorum. Burada görevin püf noktası bizleriz. Yani basın ve medya sorumluları. Onlar sadece oturup konuşup şunlar olacak diyor.Tatbiki bize kalıyor.Eğer bir şeyler olmamışsa ohh gel keyfim gel çekip gidiyorlar.

Oraya koş buraya koş.  Şunu yapın demekle görev anlayışlarını yerine getireceklerse biz zaten onlara hiç iş düşürmeden yapıyoruz. Biraz daha duyarlı olmalarını buradan iletiyorum. Bu kulüplerin nasıl sıkıntılarla baş ettiği umurlarında mı?

Şu kim bu kim o neden orada oturuyor sorularından bıktık. Kendileri sorma cesareti gösteremiyorlar.Kısaca biraz daha adaletli olsunlar yeter

.Belki bu hafta ufak da olsa bir şeyler karalayacaklardı ama bu gördükleri haksızlıkla karalama cesareti göstermediler.

 Şu anda Futbolun gündeminde spor yazarlarının konuşmaları yazışmaları var. Kim ne yapmış kim ne söylemiş onu tartışıyorlar.Dilerim bir şeyler çıkar.

Birde menajer Bayram var. Hangi kulüpleri borç batağına sokmuş araştırılıyor. Bu devlet büyük kim ne yapmışsa sonucuna katlanacak..Kul hakkı yiyenin iki yakası bir araya gelmiyor. Hepsi bu. Esen kalın.

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha