21 January 2021 Thursday
Büyük bir heyecan içinde yapılacak transferlere odaklandım. Giresunspor yönetiminin çözünürlük adına yaptığı hamleler çabalar şevkler bizleri mutlu ediyor.

Başkan Mustafa Bozbağ, “ikinci yarıya güçlü bir kadroyla gireceğiz. Kimse sıkıntı yapmasın. Şu anda bazı futbolcularla görüşüyor ve isimleri gizli tutuyoruz” dedi.

 Giresunspor ara transferde 5 oyuncu alacak. Bu oyuncular stoper, forvet ve 10 numara, sağ bek ve her iki hücum kanadında oynayacak oyuncu olacak gibi görülüyor.

Tabiki bu futbolcuları almak için de maddi konum öne çıkıyor. Vedat Muriç’in Rizespor tarafından istenmesini Başkan ile paylaştığımda; “Ben bu paranın … satayım” demişti. Bugün biraz birileri daha bu kulübe gereken maddi yardımı yapmış olsa belki de bunları yazmayacaktık.

Bir bakanımızın yaptığı hamlelere bakıp diğerlerinin sadece seyretmesini hiç de olumlu karşılamıyorum. Zaten şehrin ileri gelenleri Sayın Valimizin, Belediye başkanımızın çabalarını biliyoruz. Lakin sadece bunlarla ve bakanımızın katkılarıyla nereye kadar gider bilmiyorum ama artık bu sezon her türlü imkân kullanılıp bu takımın Süper Lige çıkması sağlanmalıdır.

Sadece konuşup maval okumanın hiçbir anlamı yoktur. Gücümüz ne kadar bu işe soluğumuz yeter mi? Kendimizi bilmeden acaba haddimizi mi aştık demeden hedefe kilitlenmeliyiz. Çünkü biz de kürsüde başkaları yok sadece biz varız.

Yani bizim bizden başka dostumuz yok. Böyle söylene böyle yazılana ve böyle bilinmelidir. Biz yarınlara kararlı ve tutarlıyız. Kimse bu şehre ihanet etmemelidir. İhanet futbolun talihsizliği olur.

Bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Artık birilerinin bunu görmesi lazım. Unutmayın; sahada oynana oyun, çizgilerin dışındakilerden farklı değil, şansınız her iki yerde de kullanmalıyız. Çünkü ikisi de bir kapıya çıkıyor. O da başarı, sonrası ise hikâye.

Bu arada 223 gün aradan sonra tekrar Giresunspor formasını hazırlık maçında da olsa sırtına geçiren Volkan Okumak’a başarılı olması temennisinde bulunuyorum. Giden futbolculara da tekrar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum. Esen kalın.


Giresunsporyalçın-esenmetin-diyadinMustafa-BozbağÇotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha