22 January 2021 Friday
Şeytanın avukatları.

İnişler çıkışlar hepsi bizler için.

Sorunlu  bir kulübüz. Bu  doğru. Bu sorunların getirdiği zorluklar dan da  ders almış değiliz. Nasıl oluyor bilmiyorum zaman geliyor iki ucu b..lu değnek kendisine dokunur diye bu çıkmazdan herkes paçasını kurtarmaya çalışıyor.Bu olaylarda yağmur kar fırtınaya bakarak da temizlenmesini beklemeyin.Zaten soluduğumuz havanın karardığını yavaş yavaş bulutlandığını net bir şekilde görmekteyiz. Giresunspor’umuzda  olumsuzluklar ve üzüntüler yeniden yaparız ümidine dönüştü. Karşılığını alamadığımız için bu isyan bu haykırış boy göstermeye başladı.. Bizim başımıza ne geldi ise bu kadar iyi niyetle olmalarına rağmen Başkanı ve yönetimi kendine mahkummuş gibi bırakıp ona şunu yaparsak başarılı oluruz diyerek   kendilerini futbolun içinde çok bilmişlikle  savunan ve ben bu takımı şu hale getireceğim diyen süs verenlerin yüzünden geldi.

Biraz bunları dinlememiş olsa idiler belki de bu derenin altından çok sular akıp gidecekti. Futbol affetmez diyoruz. Sonrası ise olumlu düşünmek. Bizimde hedeflerimiz vardı. Ne var ki son kararlar sizin elinizde değil. Buna oynanan oyun karar veriyor. Yuvarlanan top ise tesadüf.. Ne yaparsanız yapın o top bildiği yere gidiyor. Bu meretin birazda bizden hoşlanması lazım.Kısaca her sezon bildik görüntüler..İş  ters gitmeye görsün, arkadaşlık dostluk da arkadan vuruyor. Şimdi  biz dik duranın ensesine  biniyoruz. Olur olmazların peşine düşüyoruz.Bu kulüple alakası olmayanlar bile kendilerini dev aynasında görmeye başladılar.

Başkan ve yönetimin yüzüne gülenler arkasından kuyusunu kazıyorlar..Şimdi anladınız mı şeytanın avukatlarının çoğaldığını…

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha