02 March 2021 Tuesday
Beşiktaş'ın Leipzig maçında taraftarların tezahüratları ile futbolcunun kulağının sağır durumuna gelerek maç içinde çıkmasını örnek verip bizim taraftarlarında rakiplerine bunu yaşatmasını istiyorum.

“Spor da tahmin edilmezliği sonuna kadar inananlardanım. İnsan olmadan bahsedilebilmek Yıllardır bu soru gündemde. Soru o kadar net ki cevabı içinde yani iyi bir yönetici olmak için günde bir saati sporu düşünmek yeter.

Geri kalan 23 saat insan olarak kalabilmek. Daha doğrusu adam gibi durabilmek. Gerçekleri yazmanın dışında yazılanları da savunmak önemlidir. Anlayan olmasa bile vicdanına karşı hesap vermekten kurtulursun.

Biz hep Koca Adam ile hep zorlukları seçtik. O’nun vicdan anlayışında birilerine değil de topluma olan vicdanını sorguladık. Olumlu sinyaller aldık. Ufak tefek hatalarını da seçtik tarttık ama sonunda O’nun bir gün içinde bir saat değil de saatlerce Giresunspor’u düşündüğünü fark ettik.

Yani vicdanen rahattık. Şimdi Futbolun bu şehirde penceresi aralandığında hâlâ geriye dönük olmasın diye çalışıyoruz. Ben yaptım değil de biz yaptık ilkesini hayata geçirmeye çalışıyoruz. Giresunspor’un bir var olma nedeni vardır. Bunu da yaşatmak için yönetenlerin değerinin bilinmesini isterim.

İyisiyle kötüsüyle bu sporun içindeyiz.biz futbolumuz için önemliyiz. Onlar da biz de bugün bu var olma gayesi ile yaşıyoruz. Onun için hep bir yürek bir birlik içinde bu var olmaya sahip çıkmalıyız.

Bu takımın artık kolay maçları yok. Lideri çelmelemek için can çekişenler var. Kendimizi daha iyi hazırlayıp onlara bu fırsatı vermeyeceğiz. Ümraniyespor takımı da buraya bunun hesaplarını yaparak gelecek.

Biz artık bu işten dönüş olmadığını bilerek herkese Giresunspor’un nasıl bir takım olduğunu anlatmamız gerekecek. Onlarda ona göre tavır alacak. Bunu Ümraniye maçında yaparak alınacak üç puanla yolumuza önümüze çıkan engelleri bir bir ortadan kaldırmayı düşündüğümüzü bilmelerini istiyorum.

Beşiktaş’ın Leipzig maçında taraftarların tezahüratları ile futbolcunun kulağının sağır durumuna gelerek maç içinde çıkmasını örnek verip bizim taraftarlarında rakiplerine bunu yaşatmasını istiyorum. O heyecanı yaşamak istiyorum. Esen kalın.


beşiktaşÜmraniyesporspor28GiresunsporçotanakLeipzigyalçın-esenbozbağmetin-diyadin

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha