21 January 2021 Thursday
Uzaktan atıp tutmalarla eline ne geçiyor bilemiyorum lakin Giresun'da birilerine bir şeyler söyleyecekse gelip yüzüne karşı konuşmalı.

Bir yazı döküyorum satırlara ki amacımız belli. Takımın genel durumunun iyi olmadığını sanki gösteri maçına çıkmışlar gibi görüntü verildiğini yazmaya çalıştım. Demek ki iyi okuyucularımız var. Hemen atmaca gibi yazıma laf ebeliği yapmaya başladılar.

İyiki yazıyorum. Yıllardır da köşe yazıları yazarak sevenlerimle buluşuyorum. Kıskananlar çatlasın. .Ne yazalım? Kötü yazsak suç, iyi yazsak suç. Nereden başlayalım bir söyleseler de onu yazsak.

Takımın iyi futbol oynamadığını hep yazıyoruz. Artık yönetim ve başkanın bu iyi olmayan gidişata bir önlem alması gerektiğini dile getiriyorum. Tabiki bazıları hırlamaya başlıyor. Ya adamı adam yerine koymak lazım.

Uzaktan atıp tutmalarla eline ne geçiyor bilemiyorum lakin Giresun’da birilerine bir şeyler söyleyecekse gelip yüzüne karşı konuşmalı. Şundan dolayı seni eleştirebilirim desin, eyvallah. Zaten bazıları futbolun içinde olmamasına rağmen sonradan girmiş olmaları ile bu işleri hep onlar biliyor edasında bulundukları için sonuçta her zaman olduğu gibi gaval çalarak vakitlerini geçiştiriyorlar.

Biz kişilerin değil, hep Giresunspor’un mücadelesini veriyoruz. Kimileri bu kadar da olmaz diyorsa başarı bekleniyorsa haklı olduğu taraflarını da eyvallah demişizdir. Ben hep söylüyorum. Kim benim için bir şeyler düşünüyorsa Allah’ım O’na yüz katını versin diyorum. Daha ne diyeyim.?

Birilerine bulaşmak bize yakışmaz. Gençler daha iyi biliyor. Onun için bir gün şöyle Giresunspor konusu gündeme gelince söyle bakalım bu dediklerini diyeceğimiz de olacaktır. Yıpratmak, küfretmek, kişilere saygısızlık asla yapmamak gerek. Yapanları da uyarmak gerek. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • yalçın esen 26.10.2018 17:12

    Bu kulübün ne kadar düşmanı varmış.Takım ve kulüp kötü olsun diye çırpınanları görünce insan üzülüyor.Neyi paylaşamıyoruz.İyi yaz kötü yaz farketmiyor.Adam bi zahmet diyor.Hey arkadaş ne istiyorsun onu söylede bir bilelim.Nedir karnının ağrıdığı şey söylede onuda yazalım.

  • yılmaz bilir 25.10.2018 16:13

    bi zahmet yazma,,,,

Yorum yaz

Captcha