09 March 2021 Tuesday
Bazıları hâla eski tas eski hamam misali ortalığı karıştırmak için birilerine vurayım da gerisi ne olursa olsun düşüncesinde

Giresunspor futbol takımı oyuncularını mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Şimdi bazı kahramanları sizlere yazmak istedim.

Kalede  Giresun Çocuğu Onurcan. Yıllardır Giresun’u dışarıda gururla temsil edip Giresunspor’a kucak açan Eren tozlu, yanı başımızdaki Keşap’tan  bir mücadele abidesi olan Erol Can, hastalığı dolayısıyla 3 hafta oynayamayan ama iyileştikten sonra idman eksiği olmasına rağmen canla başla mücadele eden Hüsamettin’in sol tarafta kıyasıya bir savaşın içinde olan  Caner’in, stoperdeki Diarra’nın, orta sahada süper lig deneyimli Mehmet Taş’ın, sakat olmasına rağmen yinede oynamak gerek diyen Sadi’yi hemen her maçta başarılı grafik çizen Hayrullah ve Kerem’i, Balde’yi hele son maçlarda ki büyük çıkışıyla takdir toplayan Sergio ve diğer futbolcu arkadaşları yürekten kutlamak istiyorum.

Adana Demirspor takımını görünce yedekleriyle birlikte bu ligde çok işler yapacağı kanısında idim. Çok tecrübenin de bazen sıkıntı yaşadığını söylemek gerek. Papazların çok olduğu yerde demek ki başarı şansın fazla olmuyor. Yani askerin az ise zafer kazanamıyorsun. Dışarıda güçlü görünebilirsin ama içerde  savaşlar oynanarak kazanılır.

Bazıları hâla eski tas eski hamam misali ortalığı karıştırmak için birilerine vurayım da  gerisi ne olursa olsun düşüncesinde. Benim bu zaman kadar yazdığım yazılarıma bir bakın. Hiç bir yönetime bu zamana kadar kırıcı bir sözüm olmamıştır. .Elini taşın altına koyanların sonradan neler yaşadıkları ise benim işim değil yargının işidir.

Yazsak da çizsek de biz okuyup, biz duyuyoruz. Eğer her defasında seçimlerde bu yapılan harcamalar  el kaldırılıp delegeler tarafından onaylanıyorsa,  sistem bu şekilde işliyorsa yapacak bir şeyde yok.

Tamam şu şunu yapmış, bu bunu yapmış, peki elinde delillerin var mı yok. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş geliyor. Oradan, buradan konuşmak yazmak hiç hoş değil. Zaten kim bu takımın menfaatlerini gözetmiyorsa gereken de yapılır diye düşünüyorum. Zaten başkan da gerekeni yapmış.

Benim için şunu da diyebilirler. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın. Kardeşim bu şehirde iyi kötü, güzel çirkin, anılarla yaşıyoruz. Kimsenin tavuğuna da kış demedik. İnsanlarla iyi olmak gereğini ortaya koyuyoruz.

Eğer bu şehirde çalanın çırpanın hesabını yapmaya kalksak sayfalara sığmaz. Herkes ederiyle bulur. Bu şehre kim ihanet etmiş Giresunspor’un kim bir kuruşuna tenezzül etmişse Allah’ından bulsun diyorum.

Giresunspor tüm bu söylenişlerin ardından neler yaşadığını bilmeyenler  nasıl sıkıntılarla uğraştığını görmeyenlere seslenmek istiyorum. İnanın Giresunspor çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Futbolcu alacaklarının ödenmesi için var gücüyle çalışan bir yönetimin yanında olmak gereğini hep ortaya koydum.

Biz sadece burada Giresunspor’un değil Giresun’unda istenilen yerde olması için kalemimizi sayfalara döküyoruz. Giresun için yapılan hizmetleri görünce demek ki yapılınca oluyormuş diyebiliyoruz.

Yıllardır hizmet adına gelmiş kişilerin bu şehre bir çivi çakmadığını herkes gördü. Kim kime laf ebeliği yapıyor onu bilmek lazım. Ben hep söylüyorum. Kim bu şehre bir çivi çakıyorsa Allah razı olsun diyoruz.

Giresunspor’a kimler elini uzatıyorsa onlar da baş tacımız diyoruz. Daha ne yazalım. Her hafta bir kaç yazı ile bu kulübe sahip çıkın diyoruz. Daha ne diyelim ki….

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha