22 January 2021 Friday
Bu hafta ha olacak ha önümüzdeki hafta şeytanın bacağını deplasmanda kırarız diye hikaye okuyoruz

Yazıklar olsun. Yazılarımda hep iyi niyet temennisi ile  spor severleri avutuyorum. Ben de suçluyum. Bu hafta ha olacak ha önümüzdeki hafta şeytanın bacağını deplasmanda kırarız diye hikaye okuyoruz.

Allah aşkına 55 dakika bir pozisyonu dahi olmayan Boluspor ilk tehlikeli atağında gol buluyorsa vahh halimize. Samimi söylüyorum. Bu Bolu sporu başka bir takım  yakalasın bu kötü futbolu ile perişan eder. İlk yarı üç kafa topu pozisyonunun birini dahi kaleye yönlendiremiyorsan neyin hesabını yapacağız.

Rakibe pozisyon vermeden iki gol yiyorsan rakibe oynama fırsatı veriyorsan nasıl galip geleceksin. Bir bakın elle tutulacak bir futbolcu gördünüz mü sahada. Sahada bazı oyuncuların ismini on dakikada bir duyunca neyin güzelliğini konuşacağız.

Demek ki boşuna kürek çekiyoruz.Ayni nakaratları söyleyerek vakit öldürüyoruz.Kısaca bu takımdan bir  b… olmaz.Artık iyi yazayım çocuklar o armanın değerini bilsinler  diyerek kendimi bile kandırmaya çalışıyorum.

Yazık değil mi bu taraftarlara  yazık değil mi kardeşim. Ey Erkan Sözeri takımınla gurur duy.  Çünkü bu takım senin eserin..Bu genç tecrübesiz yöneticileri ne hale düşürdün. Helal olsun..İkinci yarıda rakip.oynadı.Giresunspor seyretti.Hiç bir futbolcu puan alınacak bir  mücadele göstermedi.

Ne yazayım sabrımı taşırdılar artık.Bu zamana kadar bir olumsuz yazı yazmadım.Bundan sonra kimse kusura bakmasın.Kim oynamıyor o armanın değerini bilmiyorsa benden çekeceği var. Esen kalın.

 


Giresunsporspor28Çotanaklaryalçın-esen

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • özer keskin 22.10.2019 12:47

    sıkıntıda olan tüm takımlar giresunsporla oynayacakları maçı iple çekiyor

  • ali kaplan 22.10.2019 11:49

    sayın yalcın tespitlerini acaba yöneticiler tenezür bi okusalar apdallık uykusundan uyanırmı futbolcular bence şehri istemiyor gidenler 4 nala koşuyor senin görüşünü merak ediyorm ic ice olduğun futbolcular yediği kabamı gerisi tefarufat

Yorum yaz

Captcha