03 April 2020 Friday
Ve Giresunspor`da Erkan Sözeri dönemi resmen sona erdi

Ve Giresunspor'da Erkan Sözeri dönemi resmen sona erdi

Giresunspor, Erkan Sözeri ile resmi olarak yollarını ayırdı.

Sezon başında birbirinden iddialı açıklamalar yaparak Giresunspor taraftarlarını umutlandıran Erkan Sözeri ile yeşil-beyazlı ekibimizin yeni sezondaki çalışma süresi sadece 4 hafta sürdü.

İstanbulspor müsabakasının ardından doku uyuşmazlığı nedeniyle Giresunspor’dan istifa edeceğinin sinyallerini veren Sözeri ile bu gece resmi olarak yollar ayrıldı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; “Teknik Direktör Erkan Sözeri ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı almış bulunmaktayız. Büyük Giresunspor camiası için her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Başkan ve yönetim kurulu olarak Giresunspor için en doğru kararı vermek için yoğun mesai harcamaktayız. Kısa süre içerisinde başkanımız basın toplantısı düzenleyecektir” dedi.


ErkanSözeriGiresunspor

Diğer haberler

İstatistiklerle Raul

İstatistiklerle Raul

Ara Renan için iyi oldu

Ara Renan için iyi oldu

Yorumlar

  • kuşadalı çotanak 28 ERDEM HOCA 18.09.2019 11:49

    SEZONA İSTEDİĞİ TÜM YAŞLI FUTBOLCULARI ALARAK KULÜBÜMÜZÜ AĞIR BORÇ BATAĞINA SOKAN BİR FUTBOL ADAMININ KULÜPTEN AYRILIRKEN ERDEMLİ BİRİSİ İSE KUSURA BAKMAYIN BEN SİZLERİ MALİ SIKINTI İÇİNDE BIRAKTIM ALACAKLARIMDAN FERAKET EDEREK KULÜPTEN AYRILMAK İSTİYORUM DER.MİLYONLARI CEBİNE KOYUP DOKU UYUŞMAZLIĞI SAFSATASI İLE İNSANLARI AKLINCA BİR YERE KOYUP ARKASINDA ENKAZ BIRAKARAK GİTMEZ.SAYIN YÖNETİCİLERİMİZ,GÜZİDE BASINIMIZ LÜTFEN GİRESUN SPOR`UMUZA SAHİP ÇIKIN BİZLER BUNLARI HAKETMİYORUZ

  • Ali Faik Köksal 18.09.2019 10:26

    Bu sana hiç yakışmadı Erkan Hoca. Çok merak ediyorum. Antrenörlüğü bırakmayacağına göre, bizden sonra gideceğin takımlara bu durumu nasıl izah edeceksin? Ne diyeceksin? - Bu adamlar bana güvendiler. - Ne dediysem yaptılar. - Kimi dediysem aldılar. - Fakat ben onları 4 maç sonra yarı yolda bıraktım. İnsanların yüzüne nasıl bakacaksın ve nasıl düzgün bir insan olduğunu söyleyebilecksin? Hadi kullardan utanmıyorsun, Allah(C.C)`tan da mı korkmuyorsun. Bir Giresun`lu olarak sana hakkımı helal etmiyorum.

  • slm28 18.09.2019 08:50

    erkan hocanın istifası çözüm değil maalisef giresunspor bu işten anlamayan bir yönetim kurulu tarafından yönetilmekte hesapsız şekilde paralar harçanmak ta gereksiz topcular alınıyor sonrada çıkıp kimya tutmadı bahaneleri uyduruluyor ekonomik açıdan kötü günler beklemektedir giresunspor u yönetim kurulunun değerli üyeleri boş vaadleri bırakıp gerçeklere dönerek eğer giresunsporu ve iyi günde de kötü günde de takımın yanında olan taraftarı düşünüyorsanız acil önlemer alarak gerek sportif başarısızlığa gerekse ekonomik başarısızlığa bir dur deyin

Yorum yaz

Captcha