21 June 2021 Monday
Uğraştık ama yapamadık

Uğraştık ama yapamadık

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Kutlu, Play-off'a kalmak için uğraştıklarını ama başaramadıklarını ifa etti.

Kutlu, “Öncelikle tüm camiamıza geçmiş olsun diyorum. Giresunspor son iki haftaya artık hedefsiz devam edecek. Bugünkü maça gelirsek ortaya konan oyun, girdiğimiz gol pozisyonları var, rakibimize vermediğimiz pozisyonlar var. Tabi skor 2-0 olunca kimseye bir şey anlatamazsın. O yüzden maçla alakalı çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Göreve geldiğimiz 5. Haftada ligin dibinde olan takımlar şuan geçen hafta küme düşmeyi garantileyen takımlar. Hala lig sonuna kadar biz geldiğimizde bizim üstümüzde olan takımlar küme düşmemek için uğraşırken, başkan, camia ve oyuncular ligin son haftalarına kadar play-off heyecanı yaşadık. Yapabilir miydik, tabi ki yapabilirdik. Ama buraya kadar yapabildik. Bundan sonraki süreçte başkanın, taraftarların, oyuncuların büyük emekleri var. Uğraştık ilk 6’ya girmek için ama yapamadık” dedi. 


Giresunsporerzurumsporspor28Çotanaklarahmet-ilhan

Diğer haberler

Kaleye yeni aday

Kaleye yeni aday

Sola Aziz mi?

Sola Aziz mi?

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 06.07.2020 11:31

    Malzeme bu kadar, yapılacak bir şey yok. Her sene aynı terane ve boşa tüketilen umut ve kaynaklar. Sadece Giresunspor için söylemiyorum. En büyüğünden en küçüğüne kadar alt yapıya önem vermeksizin, günü kurtarmak için tek sezonluk transferler yapan bütün kulüpler borç batağına girip batmaya mahkumdur. Onun için bir an önce bu politikadan vazgeçin. Uzun vadeli bir planla, takıma 4-5 yıllık sözleşmelerle yerli ve yabancı genç futbolcular kazandırıp, hem Süper Lig hedefine yürüyün, hem de futbolcu satarak bir an önce bu bataklıktan çıkın. Bir yandan da, kulübü şirketleştirerek, profesyonellerle birlikte kalıcı gelir kaynakları sağlayacak başka projelere imza atın.

  • Nizamettin BİLİR 06.07.2020 10:40

    Gelecek sezonda Hakan KUTLU ile devam edilmelidir.Giresun spor her sene Kadro bozan hersene yeni kadro kuran hersene 1-2 Teknik Adam değiştirme yanlışından vazgeçmeli mevcut kadroyu yetenekli Ahlaklı genç düşük maliyetli yerli veya yabancı oyuncular ile takviye etmeli verim alınamayan oyuncular ile yollar ayrılmalı ve TRANSFERİ HAKAN KUTLUNUN İSTEKLERI DOGRULTUSUNDA ve YÖNETİMİN UYGUN GÖRMESİ ANLAYIŞI ile yapmakta fayda vardır.

Yorum yaz

Captcha