21 June 2021 Monday
TFF`nin kararı bekleniyor

TFF'nin kararı bekleniyor

1926 Bulancakspor ile Ünyespor BAL Ligi 4. Grupta son haftaya aynı puanda girmişti. TFF, 'son iki takım küme düşer' kararı alırsa ikili averajda temsilcimiz lige veda edecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun alt ligler ile ilgili kararını kısa bir süre içerisinde vermesi bekleniyor.

Bilindiği gibi Covid-19 salgını sonrasında verilen zorunlu aradan sonra TFF; Bölgesel Amatör Lig dahil alt liglerin 18 Temmuz’dan itibaren kaldığı yerden devam edeceğini ilan etmişti. Ardından ise liglerde sezonun sona erdirildiği açıklanmıştı. Bu konuda TFF 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig takımları TFF'nin liglerin tescil formatı ile ilgili kararına odaklandı.

DÜŞME OLMASIN

Bu karar Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden temsilcilerimizden 19226 Bulancakspor’u da yakından ilgilendiriyor. Ligde 1926 Bulancakspor ile 1957 Ünyespor son dört hafta ya 19 puanla girmişti. İki takım arasında sezon içerisinde oynanan karşılaşmalarda her iki takımda deplasmanlarda  oynadığı maçı kazanmıştı ancak ikili averaj ilk maçı 1-0 kaybeden, ikincisini ise 3-0 kazanan Ordu temsilcisinden yana. TFF alt liglerle ilgili yapacağı toplantıda ‘Son iki takım düşecek’ kararı alırsa Bulancakspor lige veda etmek zorunda kalacak.   


Bulancaksporgörelesporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Kaleye yeni aday

Kaleye yeni aday

Sola Aziz mi?

Sola Aziz mi?

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha