30 July 2021 Friday
Sözeri Erzurum`u önceden (mi) planladı?

Sözeri Erzurum'u önceden (mi) planladı?

Giresunspor'daki görevinden ayrılan Erkan Sözeri'nin Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile anlaşmasının perde arkası ortaya çıktı.

Spor28’in güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Keçiören ile yapılan müsabaka teknik adam Muzaffer Bilazer’in kader maçıymış. Her türlü puan kaybında Bilazer’in görevine son verecek olan Erzurumspor yönetiminin Erkan Hoca ile de diresek temasına geçtiği iddia edildi. Erzurumspor’da beklenen iyi sonuç gelmeyince Bilazer görevden ayrılmak zorunda kalmış ve de Sözeri ile görüşmeler daha da sıklaşmış. Ve bugün Erkan Sözeri’nin Erzurumspor ile anlaşması, Giresunspor yönetimine ‘İlle de bırakacağım’ demesindeki nedenin takımın ilk dört haftada elde ettiği sonuçların değil, Büyükşehir Belediye Erzurumspor’dan gelen teklifin olcuğunu bir kez daha ortaya koydu.  


erkan-sözeriGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • Murat sünger 19.09.2019 15:54

    Savaş daki yenik taraf gibi sözleşme yaparsanız bunlarda elini kolunu sallaya sallaya giderler istedikleri yere.aklıma hitlerin fransaya imzalattığı şartlar geliyor bunların mukavele şartlarını duyunca

Yorum yaz

Captcha