28 October 2020 Wednesday
Şok gelişme, Giresunspor ligden çekilebilir

Şok gelişme, Giresunspor ligden çekilebilir

Basın Sözcüsü Karademir: "Sponsor firmalarımızın yüzde 60'ı bu afetten etkilendi. Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın vermiş olduğu büyük, maddi ve manevi desteğin yanında Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bir geçmiş olsun mesajı alamamanın üzüntüsünü yaşamaktayız.Yarın akşamki toplantımızdan lige katılmama kararı çıkabilir"

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Giresun’da yaşanan afet sonrasında kulübün büyük bir sıkıntıya girdiğini söyleyerek, Perşembe akşamı yapacakları olağanüstü toplantıda ligden çekilme kararı bile alabileceklerini dile getirdi.

Basın Sözcüsü Karademir; “Cumartesi akşamı yaşamış olduğumuz afet için tüm Giresunlular’a geçmiş olsun diyoruz. Kayıpları olanlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaşanılan afet şehrin tamamını etkilemiştir. Sponsor ve destek veren firmalarımızın hepsi etkilenmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu büyük, maddi ve manevi desteğin yanında Türkiye Futbol Federasyonu’ndan bir geçmiş olsun mesajı alamamanın üzüntüsünü yaşamaktayız. Zor şartlarda olan kulübümüzü elimizden geldiği kadar sezona yetiştirmeye ve hazırlamaya çalışıyoruz. Bu afet her şeyi daha da zorlaştırmıştır” dedi.

BÜYÜK SIKINTI YAŞIYORUZ

Basın Sözcüsü Karademir, sözlerine şu şekilde devam etti: “Yönetim kurulumuz Perşembe akşamı olağanüstü bir toplantı gerçekleştirecektir. Gündemimizdeki konulardan biri de lige başlamamak olacaktır. Ligden çekilmenin de içerisinde olduğu konuları masaya yatıracağız. Geçen sene Malatya ve Elazığ’da deprem olmuştu. Biliyorsunuz o ilin takımlarına TFF yardım etmişti. Hatta Elazığspor’un lig maçlarına devam etmemesi yönünde karar alınmıştı. Bu konuda bizde TFF ve kurumlardan Giresunspor’a destek olmaları yönünde çağrıda bulunuyoruz. Sponsor firmalarımızın yüzde 60’ı bu afetten etkilendi. Görüştüğümüz sponsorluklar vardı ama askıya düştü. Çok büyük bir sıkıntının içerisindeyiz. TFF’ye yazılı olarak taleplerimizi iletiyoruz. Yaptığımız planların büyük bir çoğunluğu bu afet dolayısıyla bozuldu”


hakan-karaahmetGiresunsporspor28Çotanaklarferhat-karademirligden-çekilme

Diğer haberler

Yaşasın Cumhuriyet

Yaşasın Cumhuriyet

`Maçın kolayı olmaz`

"Maçın kolayı olmaz"

Rakip yeni hocasıyla

Rakip yeni hocasıyla

Çotanak çalışıyor

Çotanak çalışıyor

Yorumlar

 • veli turhan 28.08.2020 14:12

  başkan adayı olurken giresun sporun ne kadar borcu olduğunu biliyordun giresun spor delegeleri seni bu işe layık görmüş seni başkan seçmiş her seçilen gibi sende ağlamaya başladın altından kalkamayacağın işe ne diye soyunuyorsun giresun spor sevdalılarınıda hayal kırıklığına uğratıyorsun yapamıyorsan osman çırağa devret.

 • sfghs 28.08.2020 09:13

  Komik yaa:)Derelispor demek istemiştir belki.Dili sürçmüştür.Yoksa böyle saçma bir neden gösterebilir mi?Dereli`nin ticaret hacmi ne ki Giresunspor`un sponsorluklarının %60 ini etkilesin?

 • Grs28 Dün 16:54

  Başkan ne işe yarar o varken sen kimsin takımı oynatmayacaksın. Kimse Giresunspor dan büyük değil unutma.

 • Hacı Öztürk Dün 15:14

  Takım babanın malımı Giresun markasını silmeye hakkınız yok

 • Levent sinmez Dün 13:12

  Bu işi cocuk oyunumu sanıyorsunuz borçu bilerek aldınız takımı hani herşey yolundaydı cok iyiydiniz yapamıyorsanız siz gidin takım kalsın

Yorum yaz

Captcha