21 September 2020 Monday
Saldır Giresunspor

Saldır Giresunspor

Adanaspor galibiyetiyle moral bulan Çotanaklar, yarın İstanbulspor ile 56 dakikalık bir mücadeleye çıkacak. Oyuna 1-0 yenik başlayacak olan Giresunspor maçı çevirip; ilk altıya daha da yaklaşmak hedefinde.

Giresunspor, 8 Şubat’ta elverişsiz hava ve saha koşullarından ötürü yarıda kalan İstanbulspor ile 90 dakikayı tamamlamak için yarın tekrar karşı karşıya gelecek.

96 gün aradan sonra lig maçına çıkarak Adanaspor’u uzatma dakikalarında bulduğu gollerle 3-1 yenmeyi başarıp, yoluna devam etmeyi başaran Çotanaklar; yarın çıkacağı 56 dakikalık mücadeleye 1-0 yenik başlayacak ancak zorlu maçı çevirip, puanını 44’e çıkartacağına inanıyor. Hazırlıklarını bugün yapacağı ter idmanıyla tamamlayan Giresunspor’da Landel, Renan ve Del Valle cezalı oldukları için bu müsabakada ter dökemeyecek.

17.30’DA BAŞLAYACAK

Giresunspor’un karşılaşmaya kalede Metin, savunmada Berkan (Murat Akça), Numan, Ahmet Kesim, Muhammed Bayır, orta alanda Mehmet Güven, Mehmet Taş, Milinkoviç, Ahmet İlhan, önde ise Raul Rusescu ve Özgürcan’dan oluşan 11’le başlayacağı sanılıyor. Giresun Atatürk Stadı’nda oynanacak ve 17.30’da başlayacak mücadeleyi İzmir Bölgesi hakemlerinden Direnç Tonusluoğlu yönetecek. Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; dezavantajlı başlayacakları bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak Play-off yarışında daha da iddialı konuma gelmek istediklerini söyleyerek; “Bu maçı çevireceğiz. Hedefimize ulaşabilmek için buna mecburuz” dedi.

 


Giresunsporraul-rusescuGiresunsporÇotanaklarsevinç

Diğer haberler

Menemenspor mutlu

Menemenspor mutlu

En yeni Çotanak Traore

En yeni Çotanak Traore

Kadro beklenildiği gibi

Kadro beklenildiği gibi

Vali ve Başkan maçta

Vali ve Başkan maçta

Kaptan Eren

Kaptan Eren

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 22.06.2020 20:27

    İstanbulspor maçı yarım kaldığı anda ki şartlarda oynanacaksa, Renan ,eğer bugünün şartlarında oynanacaksa, Landel ve Del Valle niçin oynamıyor? Bana göre Renan oynamalı ve cezasını Adana Demirspor maçında çekmelidir.

Yorum yaz

Captcha