21 September 2020 Monday
`Sahanın en kötüsü hakemdi`

"Sahanın en kötüsü hakemdi"

Giresunspor'un teknik adamı Kutlu'dan Karagümrük maçının hakemi Kadir Sağlam'a tepki. Kutlu: "Aleyhimize çok ucuz penaltı çaldı, yediğimiz ikinci gol ise ofsayttı. Hakem hatalarından canımız yanmasın"

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Kutlu, 2-1 kaybettikleri Fatih Karagümrük karşılaşmasının hakemi Kadir Sağlam’ın çok kötü bir maç yönettiğini dile getirdi.
İstanbul’dan puansız döndükleri için üzgün olduklarını ifade eden Hakan Hoca; “Karagümrük karşısında sahadan puan ya da puanlarla ayrılmayı planlıyorduk ama başaramadık. Bunda hakem Kadir Sağlam’ın yönetiminin de etkili olduğunu düşünüyorum. Aleyhimize çok ucuz bir penaltı çaldı. Yediğimiz ikinci golde ise ofsayt vardı. Bazı faul pozisyonlarını es geçti. Sahada son derece kötü bir maç yöneten hakem vardı” dedi.
DAHA DİKKATLİ OLSUNLAR
Hakemler hakkında konuşmayı sevmeyen biri olduğunu ifade eden teknik patron Kutlu; “Onlar da insan, hata yapabiliyor. Hakem arkadaşlarımızdan çok daha dikkatli olmalarını istiyoruz. Sonuçta emek veriyoruz ve hakem hataları sonucunda bu emeklerimizin karşılığını alamamak bizleri üzüyor. Biz hakemlerden adaletlice maç yönetmelerini istiyoruz. Aleyhimize de olsa gördüklerini çalsınlar. Hakem hataları maçların önüne geçmesin” dedi. Pazar günü sahalarında Balıkesirspor ile karşılaşacaklarını anımsatan Hakan Hoca, bu maçtan üç puan ile ayrılarak yeniden çıkışa geçmek istediklerini dile getirdi ve artık tribünleri dolu görmek istediklerini de sözlerine ekledi.

 


Giresunspormurat-akçaspor28karagümrükÇotanaklar

Diğer haberler

Menemenspor mutlu

Menemenspor mutlu

En yeni Çotanak Traore

En yeni Çotanak Traore

Kadro beklenildiği gibi

Kadro beklenildiği gibi

Vali ve Başkan maçta

Vali ve Başkan maçta

Kaptan Eren

Kaptan Eren

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha