15 August 2020 Saturday
Renan bomba gibi dönüyor

Renan bomba gibi dönüyor

Brezilyalı orta saha oyuncusu, kalan maçlar öncesinde kendini çok iyi hissettiğini dile getirdi

Giresunspor’un orta saha oyuncularından Renan, kalan maçlar öncesinde kendini çok iyi hissettiğini söyleyerek; “Play-off'a ulaşma şansımız çok yüksek” dedi.

Renan Foguinho'nun görüşüne göre, iyi fiziksel performans için belirleyici olan, sosyal izolasyon döneminde bile evde de olsa kendini hazır tutmaktı. Brezilyalı; ““Fiziksel yönüne çok bağlı bir oyuncuyum, bu yüzden durmadım. Evde bile sıkı eğitime devam ettim. Tabii ki kulüpte çalışma çok farklı. Takım idmanı çok farklı ancak bu dönüşte kendimi iyi hissediyorum” ifadelerini kullandı.

ŞANSIMIZ YÜKSEK

Orta saha oyuncusu, lige verilen zorunlu ara öncesinde oynadıkları son dört maçta iyi bir hava yakaladıklarını ve üç galibiyet, bir de beraberlik elde ettiklerini ifade ederek; “Puan cetvelinde bir sıçrama yaptık ve beklentilerimiz devam için iyidir. Play-off'a ulaşma şansımız çok yüksek ve bunu başaracağımıza inanıyoruz. Hedefi olan bir kulübüz. Kalan yedi maçımızda bize lazım olan puanları toplama başarısı gösterebilmek için elimizden geleni yapacağız. Covid 19 sonrası çalışmalarımıza başladık. Bizi iyi hissettiren şeyi yapmaya geri döndüğümüz için sağlıklı ve mutluyuz” şeklinde konuştu.


renanGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha