12 August 2020 Wednesday
Onlar Süper oldu, biz halen 1. Ligdeyiz

Onlar Süper oldu, biz halen 1. Ligdeyiz

2013-2014 sezonunda Giresunspor ile İkinci Ligde mücadele eden takımlardan üçü Süper Lig görürken, Çotanaklar halen 1. Ligde mücadele etmeye devam ediyor.

Hatırlanacağı gibi Giresunspor, Göztepe, Yeni Malatyaspor ve Hatayspor’un da yer aldığı grubu lider tamamlamış ve 1. Lige terfi etmişti. O tarihten bu yana biz aynı ligde boy göstermeye devam ederken Göztepe ve Yeni Malatyaspor’dan sonra Hatayspor da çifte şampiyonluk yaşayarak adını Süper Lige yazdırdı.


Giresunsporhataysporsüper-ligÇotanaklarmalatyasporhatayspor

Yorumlar

  • Ömer 13.07.2020 17:39

    Bir gariplik var!!

  • Nizamettin BİLİR 13.07.2020 09:11

    Giresunspor iyi yönetilmediği için kalıcı başarıyı yakalayamıyor.Giresun spor Her sezon sonu kongre yapıyor(YÖNETİMDE İSTİKRAR YOK).Giresun spor Sezona başladığı Teknik Adamla Ligi bitiremiyor.(BAŞARILI TEKNİK ADAMDA İSTİKRAR YOK).Giresun spor her transfer dönemi 16-17 tane futbolcu gönderiyor ve bir o kadarda futbolcu transfer ediyor(BAŞARILI FUTBOLCU KADROSUNDA İSTİKRAR YOK)Giresun ili Mali açıdan zayıf bir il olması Giresun sporunda malı açıdan sıkıntılı olmasına neden oluyor buna rağmen Giresun spor Başkanları ve yönetimleri Giresun sporu Giresun sporun gelirleriyle yöneltilebilecek bir yapı,sistem oluşturmadilar aksine mübarekler sanki Giresun sporu FIKRET ORMAN zihniyetiyle yönettiler ve başarılı olamadıkları gibi Giresun sporu büyük bir borç batağına sapladılar eğer Giresun spor mali açıdan iyi durumda olsaydı kongre kararı alınmaz göreve devam edilirdi.Giresun sporu Oyuncu yetiştiren bir kulüp yapmadılar aksine oyuncu Tüketen bir kulüp yaptılar Giresun spora Alt yapı sistemi kurmadılar Alt yapıdan yetişen oyuncularda sahip çıkmadılar aksine dışladılar.Giresun sporu yönetenlerin çok yanlışları oldu bu kadar yanlışın olduğu yerde BAŞARI ZATEN OLMAZ.

  • Taraflar 13.07.2020 09:04

    O takımları bir inceleyin alt ligde şampiyon olan takımlarının eksiklerine devamlı takviye yaparak şampiyon oldular bizim takımımızı ise Metin Diyadin ile Bozbağ ikilisi hallaç pamuğu gibi dağıttı kanını son damlasına kadar mücadele eden futbolcular gitti nakitin son kuruşuna kadar mücadele edenler geldi sonuç 40 trilyon borç ile elveda ligler olur

Yorum yaz

Captcha