21 September 2020 Monday
`Matematiksel olarak devam ettiği sürece..`

"Matematiksel olarak devam ettiği sürece.."

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu 12 günde 4 maç oynadıklarını belirterek; TFF'ye tepki gösterdi.

Bursaspor ile oynadıkları maç sonrasında konuşan Hakan Hoca; “"İkinci yarı oyuncularım ellerinden gelen her şeyi yaptı. 3, 4 tane net pozisyonlar var, penaltı pozisyonları var. Rakibimizde bazı oyuncular atılması gerekirken atılmayan oyuncuları var. Ama şöyle bir şey var. 12 günde 4. maçını oynamaya mahkum edilmiş bir takım var. Dünyanın en üst düzey takımları, en üst düzey sporcuları bile 12 günde 4 maça hiçbir zaman çıkmamışlar. Biz bunları gerekçeli olarak federasyonumuza ilk fikstür açıklandığında sunduk ama nedense bir türlü maç periyodunu düzenlemeye gitmediler. Çünkü biz 4. maçımızı oynuyoruz. Bursaspor 3. maçını oynuyor. Biz 1 gün daha fazla dinlenseydik çünkü 4'üncü maçımıza çıkıyoruz. Çok anlamsız bir şey. Ben maçtan önce de söyledim. Oyuncularımıza bunu yansıtmamaya çalıştık ama oyuncularım buna rağmen ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. İtiraz etmesek bu periyodu gerekçeli olarak önlerine sunmasak, bir yanlışlık oldu diyeceğim ama maç periyodunu değiştirmemelerine anlam veremiyorum. Bursaspor'u tebrik ediyorum. Biz de sonuna kadar dediğim gibi matematiksel şansımız devam ettikçe kovalayacağız" açıklamalarında bulundu.


hakan-kutluGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Menemenspor mutlu

Menemenspor mutlu

En yeni Çotanak Traore

En yeni Çotanak Traore

Kadro beklenildiği gibi

Kadro beklenildiği gibi

Vali ve Başkan maçta

Vali ve Başkan maçta

Kaptan Eren

Kaptan Eren

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 01.07.2020 10:40

    Arkadaş, ben yazmaktan yoruldum, ama sen bildiğini okumaktan usanmadın. Futboldan biraz anlayan ve Giresunspor`u az çok bilen bir kişiye rica edip ideal Giresunspor 11`ini yazmasını söylesen kadroya ilk yazacağı futbolcu JONATHAN DEL VALLE olur. Bu adam hücum gücümüzün en önemli silahı. Sen Del Valle`yi ilk devre oyuna almayarak, habire rakibin sağ ve sol kanatlarından bindirme yedin ve Adriano sayesinde ilk devreyi gol yemeden bitirdin.Ayrıca Adana D. Spor maçında yaptığın hatanın benzerini yaparak, Milinkoviç`i 10 numara pozisyonunda oynattın ve orta sahayı birisi koşmaktan(Mehmet Güven), diğeri pas vermekten aciz (Renan) iki adama teslim ederek bütün yükü geri dörtlüye yıktın. Oysa pekala, Ahmet İlhan`ı sağbeke, Milinkoviç`i sağaçığa koyarak, orta sahayı Mehmet Taş ile birlikte üçleyip, öncelikle maçı tutar, bilahare kontraataklarla gol arayabilirdin.

  • MKD 01.07.2020 03:29

    Giresunspor yönetimi önümüzdeki sezon için karar vermeli .Ligde kalmak için bir takım kurulacaksa Hakan kutlu devam etmesinde yarar var.Yonetim Yok paramız var biz seneye şampiyonluğa oynamak istiyoruz diyorsa o zaman Hakan Kutlu olmaz Rusescu olmaz,Tanase olmaz,M.Guven olmaz ,Özgür Can olmaz ,kaleciler olmaz ,Alperen olmaz ,Landel olmaz .

Yorum yaz

Captcha