24 November 2020 Tuesday
`Maçın kolayı olmaz`

"Maçın kolayı olmaz"

Cumartesi Ümraniyespor ile karşılaşacak olan Yeşil-beyazlılarda Hakan Hoca: "Rakibin son haftalarda aldığı sonuçlar bu maçın kolay geçeceği anlamına gelmesin. Kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmaları firesiz geride bırakmak zorundayız"

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, TFF 1. Ligde kolay maç olmadığını ifade ederek; “Bu nedenle her karşılaşmaya aynı konsantre ile hazırlanmak zorundasınız” dedi.

Hakan Hoca; “Bu ligde kolay maç yok. Olmadığını da en son sahamızda oynadığımız Adanaspor müsabakasında gördük. İlk 25 dakikada iki farkı yakaladığımız o maçta bir ara yenik duruma düştük. Sonucunda kazandık ama o karşılaşma bize çok güzel bir ders oldu. Son düdük çalmadan kazandık diye düşünürseniz bu size pahalıya patlayabilir” şeklinde konuştu.

3 SESLERİ

Cumartesi günü oynayacakları Ümraniyespor maçına en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştıklarını dile getiren genç teknik adam; “Rakibin son haftalarda aldığı sonuçlar bu maçın kolay geçeceği anlamına gelmesin. Her maçın kendine göre zorluğu var. Ümraniyespor kötü gidişatını sonlandırmak isteyecektir. Bizim bir hedefimiz, bir oyun şablonumuz var. İstediklerimizi sahaya yansıtabilirsek, 90 dakikanın sonunda sevinen taraf biz oluruz. Hedefimiz bir üst lig ve bu nedenle özellikle kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmaları firesiz geride bırakmak zorundayız. İnşallah haftanın kazananlarından olmayı başaracağız” diye konuştu.


Giresunsporhakan-keleşspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha