13 August 2020 Thursday
MEHMET GÜNGÖR: `TALEPLER VAR, DEĞERLENDİRİYORUZ`

MEHMET GÜNGÖR: "TALEPLER VAR, DEĞERLENDİRİYORUZ"

Giresunspor'un Başkan adayları arasında ismi geçiyor

Giresunspor’un  Ağustos ayı başında yapılacak olan olağanüstü genel kurulu öncesinde henüz başkanlığa adaylığını resmen açıklayan kimse yok. Ancak mevcut başkan Sacit Ali Eren’in tekrar aday olmayacağını duyurması, kulisleri hareketlendirdi. 

“GİRESUNSPOR’U YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Adaylar arasında ismi geçenlerden birisi de, Giresun’da inşaat sektöründe faliyet gösteren Güngör Şirketler Gurubu’nun yöneticisi, tanınmış iş insanlarından Mehmet Güngör. “Yakın çevremden bu yönde talep var” diyen Güngör, henüz bu konuda net bir kararının olmadığını ifade ederken, “Birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımızla görüşüp değerlendirmeler yapıyoruz. Henüz adaylık için verilmiş bir kararımız yok. Ama ilimizin en önemli kuruluşu, kimliğimiz, marka değerimiz Giresunspor’un içinde bulunduğu bu zor günlerde yalnız bırakmamak, sorunlarına çare ve çözüm aramak hepimizin görevi. Duyarsız kalmayacağız, üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerine getireceğiz. Giresunspor yönetimsiz kalmayacak” dedi.


mehmet-güngörspor28ÇotanaklarGiresunsporaday

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 13.07.2020 09:19

    Giresun sporu kurumsal bir yapıya kavuşturacaksanız görev alınız.Giresun spor imkanları sınırsız olan bir kulüp değil bu bilinçle hareket edecekseniz göreve gelin.Giresun sporu Giresun sporun insan kaynakları ve gelirleriyle yönetecek bir sistemi kuracaksanız başkan olunuz yoksa yeni FİKRET ORMAN zihniyetine Giresun sporun ihtiyacı yok.

Yorum yaz

Captcha