21 September 2020 Monday
Lütfen 12 Aralık Perşembe gününü bir kenara not alın

Lütfen 12 Aralık Perşembe gününü bir kenara not alın

Giresun'da sporun nabzı 12 Aralık Perşembe günü bir hayli kuvvetli atacak.

7 sezon Giresunspor başkanlık koltuğunda oturan ve 2. Lig B Kategorisinde devraldığı yeşil-beyazlı ekibi TFF 1. Ligin yarışmacı takımlarından biri haline getiren eski Başkan Mustafa Temel Bozbağ, 12 Aralık Perşembe günü Giresun’da düzenleyeceği geniş kapsamlı basın toplantısıyla taşları yerinden oynatacak.

Mustafa Temel Bozbağ’ın 12 Aralık Perşembe günü görev yaptığı idareci arkadaşlarıyla birlikte tertipleyeceği basın toplantısında önemli konulara vurgu yapması beklenirken Giresun’da sporun kalbi bir anda Bozbağ’ın yapacağı açıklamalarla atacak.

Eski Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın İçişeri Bakanlığına yapılan şikayet sonrası bakanlık tarafından görevlendirilen müfettişlerin Giresunspor’da 55 gün boyunca yaptıkları incelemeler başta olmak üzere birçok konuda değerlendirmelerde bulunacağı öğrenildi.

Son derece geniş kapsamlı bir şekilde yapılacak olan toplantıda katılımcı gazeteciler eski Başkan ve TFF Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Temel Bozbağ’a arzu ettikleri tüm soruları yöneltebilecekler.


mustafatemelbozbağGiresunsporTFF

Diğer haberler

İki maçta 5 puan kaybetti

İki maçta 5 puan kaybetti

Maçtan sonra sarardı

Maçtan sonra sarardı

Yorumlar

 • KAYALI 08.12.2019 18:49

  Giresun Cumhuriyetin kuruluşunda baş aktördür düşmanıda çoktur !!!

 • İBRAHİM YILMAZ 08.12.2019 00:45

  Yarışmacı takım haline getirdi derken başka bir kulüpten mi bahsediyorsunuz ? Giresunspor`u yarışmacı takım haline mi getirmiş ? Yoksa borcumuz yok yalanları ile borç içerisinde mi bırakıp kaçmış ?

 • UĞUR 04.12.2019 00:33

  İLK SORUYU BAŞKANA BEN SORAYIM.. BENZİN İSTASYONU YAPIN VE GİRESUNSPORA GELİR SAĞLAYIN DİYE TAHSİS EDİLEN ARAZİ CANİKLİNİN TALİMATIYLAMI GERİ ALINDI? LİMAN OTOPARK GELİRİ NEDEN VERİLMİYOR?

 • Mehmet Gelberi 03.12.2019 18:25

  Kim bu kanı bozuk şeref yoksunu kişiler.. bunlarıda açıklayınki bizde bu ahlaksızları terbiye edelim. Ben pek inandırıcı bulmuyorum.Iki aydır bunlar oluyorsa çıkarsın anında söylersinki bu iş bu hale gelmez....

Yorum yaz

Captcha