13 April 2021 Tuesday
Karaahmet toplantı yapacak

Karaahmet toplantı yapacak

GZT Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Salı günü basın toplantısı yapacak

GZT Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, Salı günü  basın toplantısı yapacak. Son iki haftayı ve kalan 9 haftayı değerlendirmesi düşünülen Karaahmet, gazetecilerin de sorularını yanıtlayacak.

Başkan Karaahmet, gündemdeki diğer konularla alakalı da önemli açıklamalar yapması bekleniyor.


hakan-karaahmetspor28ÇotanaklarGiresunspor

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

  • MKD 09.03.2021 14:26

    Başkan zaman kaybetme getir takımın başına İbrahim Üzülmez i bir 44 sene daha beklemesin şehir .Al şu radikal kararı inan bu takıma sinerjisi korkunç pozitif olur .Bekleme bundan sonra bu malzemeyle mevcut ahçı iyi bir menü çıkaramaz .Tamam Hakan Keleş iyi insan iyi şeyler de yaptı ama bundan sonra kendine de takıma da zarar verir .Stres yönetimi diye bir metodoloji var olmuyor herkes beceremiyor lütfen ona da takimada sehir ede eziyet etme başkan .

  • MKD 09.03.2021 10:46

    Beyefendi basın toplantısı yapsan ne olur ? Vakit kaybı . Ne diyecek gazeteciler tamam başkan yaparız biz sana güveniyoruz diyecekler .Geç bunları şok tedavi lazım değiştir Hakan Keleş i eller yan ceplerde takım yonetilmiyor. Buraya kadar .Eren tamam getirdin abi olarak takimin başına ne söz verdin bilmiyorum ? Ama kazık çaktı onbir e ne çıkıyor nede oynuyor ! Politikacilarla iç içesin efendim şu beyefendi tahtamizi açtırdı güzel aslında devletin imkanlarıyla bu işi yapmak diğer takımlar için adaletsizlik neyse yaptınız böyle bir günahı o zaman ara transfer de neden tahtayı actirmadiniz eski başkanlara özellikle ortadan yok olan saçma sapan adamları Ankara da otel lobilerinde menejerlerle transfer eden beyefendiye niye actirmadiniz o tahtayı ?Şimdi realist olalım bu takim Hakan Keleş le belki play off a kalır o kadar . Şok tedavi radikal karar almak gerekir Bandırma karşısına Hakan Keleş ile çıkarsan cumartesi kovarsin o arkadaşı kulüpten Erkan Sozeri cuma akşamı faturayı keser . İyi düşün başkan duygularinla değil aklınla radikal bir karar al lütfen .

Yorum yaz

Captcha