13 April 2021 Tuesday
`Herkes bedelini öder`

"Herkes bedelini öder"

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, geçmiş dönemlerde futbolcuların yaptığı sözleşmelerde yazan ücretler konusunda tereddütlerinin olduğunu dile getirdi.

Başkan Karaahmet; “Futbolcu hesaplarında sorunlar var. Astronomik rakamlar var. Kamuoyu ile paylaşacağım. Bazı rakamlarla ilgili tereddütlerim mevcut. Bazı menajerlerin kulüp içerisinde yaptıklarını tüm Türkiye ve spor camiası öğrenecek. Hangi menajer ya da hangi aracıysa kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak. Buna sebebiyet veren art niyetli kişilerde futbol camiası içinde bedelini ödeyecek” diye konuştu.


Giresunsporherkesbedelini-öderali-erenÇotanaklar

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

 • Aziz çolak 03.09.2020 18:42

  Sy başkan bu söylediklerin yapasan tüm spor kulüpleri sizi örnek alırlar haram yemeyen sözüne saip olan olun saygılar

 • slm28 03.09.2020 11:16

  sayın başkanım kötü yapılan herşeyi eleştirdiğimiz gibi iyi yapılanlarıda taktir ederiz söylediğiniz gibi geçmiş dönem futbolcuların aldıkları paraları ve yapılan sözleşmelerin tümünü inceletin mustafa başkanın olduğu dönemde dahil hatta eski futbolcuları arayıp teyit ettirin göreceksinizki giresun sporun paraları ne kadar gereksiz harcanmış lakin sorumlularına bir yaptırımınız olurmu bilemem allah yardımcınız olsun hak yolundan ayırmasın diğer başkanlar gibi inşallah

 • Engin kudu 03.09.2020 06:25

  Keşke yapabilseniz. Çığır açarsınız. Türk futbolu bu sayede temizlenebilir. Kan emiciler ortadan kalksın..

 • Ali Faik Köksal 02.09.2020 20:48

  Mükemmel olur. Yoksa hizmet yerine durmadan borç ödersiniz. Hatta bütün eski idareciler gelirlere koydukları tüm temlikleri kaldırsınlar ve bir ödeme planı dahilinde ve zamanla paralarını alsınlar.

Yorum yaz

Captcha