22 January 2021 Friday
`Hakem o penaltıyı verseydi.`

"Hakem o penaltıyı verseydi."

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Keleş, Samsunspor ile oynadıkları müsabakada hakem Burak Pakkan'ın net penaltılarını vermediğini ifade etti.

Hakan Hoca; “Maçın ilk yarısında iyi bir oyun ortaya koyduk. Pozisyonlar da bulduk. Verilemeyen net bir penaltımız var. Hakem çok kötü bir maç yönetti. Taktir haklarını hep rakipten yana kullandı. Yapacak bir şey yok, bu lig bu hakemlerle bitecek. O penaltıyı verseydi oyunun şekli değişecekti. İkinci bölümde zaman zaman iyi oynadığımız bölümler oldu. Fakat hücum bölgesinde bazı eksiklikler yaşadık. Balde de son dakikalarda sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Galip gelmek istiyorduk ama hücumda sıkıntı yaşadık. Yeni bir takımız. Bu kadroyla hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.   


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklarsamsunspor-maçı-değerlendirme

Yorumlar

 • Mehmet 22.11.2020 23:57

  MASIL Bİ AÇIKLAMA HAKEM PENALTIYI VERSEYDİ. KARDEŞİM ATACAĞIN GARANTİSİ Mİ VAR. BIRAKIN BU İŞLERİ HEP Bİ MAZERET. Bİ AÇIKLAMA DA DA BİZİM HATAMIZ DİYİP Bİ ÖZELEŞTİRİ YAPIN BE KARDEŞİM. BU TEKNİK EKİP PTT LİGİN ALTI BİZİ DE 6 YAPMADAN ACİL MÜDAHALE EDİLMELİ. YOK MİLLİ ARA,YOK ŞU. YOK BU BU NE YA. İLK 2 HAFTA KAYBEDİLEN 5 PUAN DA BU EKİBİN ESERİ. ALLAH GİRESUNSPORUMU HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKTEN KORUSUN HER TÜRLÜ HIRSIZLIKTAN KORUSUN VE KUL HAKKI YİYEN HER ŞRFSZDN KORUSUN AMİN

 • Şenol aynur 22.11.2020 21:05

  Bu kadro iyinin üstünde...ligde bariz üstün dencek takım yokbu sene bu takım super lige çıkamazsa bidaha asla çıkamaz.acilen iyi bir hocaya ihtiyaç var...bunlan asla olmaz..

 • ihsan Petekci 22.11.2020 15:18

  YOL YAKINKEN TAKIMA KALITELI HOCA BULUN ÖZ VE KISA YOLDAN

 • fikret 22.11.2020 11:16

  hocam erolcanı 88 dk. oyuna alıyorsun çocuk girdi oyuna azıcık hareketlilik geldi ondada maç bitti 6 dakikada napıcak çocuk ..al onu 75. dakikada oyuna maç elden gidiyor sen bitime 3..5 dakak kala oyuncu değitiriyorsun

 • fikret 22.11.2020 11:11

  ikinci bölümde ne zaman iyi oynadıkki... rakip takım 2. bölümde bizden daha iyi idi.kale içine bir orta dahi yapamadık takım hücum futbol oynamıyor..

Yorum yaz

Captcha