09 March 2021 Tuesday
Giresunspor`un gözü altıda

Giresunspor'un gözü altıda

Beşte beş yapan Yeşil-beyazlılar, ilk yarının son maçı olan Tuzlaspor sınavından da kayıpsız ayrılacağına inanıyor. Yönetici Akgün: "Altı puanlık maçta sevinen taraf olmak istiyoruz"

Ligde oynadığı son beş karşılaşmada galip gelme başarısı gösteren Giresunspor, Tuzlaspor engelini de üç puanla aşarak altıda altı yapmak istiyor.

Yeşil-beyazlı ekibin idarecilerinden Sinan Akgün; “Şanssız puan kayıpları ile başladığımız sezonun son dokuz haftasında ise başarılı sonuçlar elde ederek ligin zirvesine yerleştik. Bu başarı kesinlikle tesadüf ve geçici değildir. Futbolcular sahada, teknik ekip saha kenarında, yönetim olarak biz ise en iyi şekilde üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz. İnşallah ligin sonunda da ilk ikinin içerisinde olmayı başaracağız” dedi.

ALTI PUANLIK MAÇ

Tamamen Pazar günkü müsabakaya odaklandıklarını ifade eden Yönetici Akgün; “Tuzlaspor bu ligin yenilerinden olmasına rağmen oldukça başarılı bir ilk yarı geçiriyor. Elde ettikleri sonuçlarla bizim bu yoldaki en önemli rakiplerimizden oldu. Pazar günkü müsabakaya altı puanlık bir mücadele olarak bakıyoruz. Kazanarak sezonun ilk devresini lider tamamlayacağımıza inanıyoruz. Takımımızda moral ve motivasyon en üst seviyede. Giresunspor, Tuzlaspor engelini de üç puanla aşacak güçte. İnşallah Pazar akşamı üst üste altıncı galibiyetimizi kutlayacağız” dedi.


Giresunsporspor28madindaÇotanaklarhayrullah

Diğer haberler

Karaahmet toplantı yapacak

Karaahmet toplantı yapacak

9 maç kaldı

9 maç kaldı

Giresunspor`da panik yok

Giresunspor'da panik yok

İkisi de aynı sonuç

İkisi de aynı sonuç

Fark altıya düştü

Fark altıya düştü

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha