02 March 2021 Tuesday
Giresunspor`un gözü 3 puanda

Giresunspor'un gözü 3 puanda

Son altı maçını kazanan Yeşil-beyazlılarda teknik adam Keleş: "Pazar günü ligde çıkış arayan Balıkesirspor'u misafir edeceğiz. İnşallah onları buradan eli boş göndermeyi başaracağız"

Giresunspor hafta sonu iç sahada Aydeniz Et Balıkesirspor ile oynayacağı karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak seriyi yediye çıkarmak hedefinde.

Teknik adam Hakan Keleş; “İlk yarının ikinci bölümünde iyi bir hava yakaladık. Son 10 maçımızda sahadan puan ya da puanlar ayrılmayı başarmıştık. Son altı maçımızı gol yemeden kazandık. Bu çıkışı sürdürmek istiyoruz. Pazar günü ligde çıkış arayan Balıkesirspor’u misafir edeceğiz. İnşallah onları buradan eli boş göndermeyi başaracağız” dedi.

HANGİ HOCA İSTEMEZ

Transfer döneminde her teknik adamın kadrosunu güçlendirmek isteyeceğini ifade eden Hakan Hoca; “Tabi biz de durumlar farklı. Transfer yasağımız var. Eğer yasak olmasaydı bir ya da iki oyuncu transferi düşünebilirdik ancak bunun için sekiz milyon TL civarında para ödemek zorundayız. Kulübün yarınlarını da düşünerek transfer yapmama kararı aldık.  Mevcut kadrodaki oyuncularımızdan en üst düzey verim alarak sezon bitiminde hedefimize ulaşmak amacındayız. Balıkesirspor maçı zor geçecek. Ancak bize yakışan oyunu sergileyerek istediği sonucu alarak sahadan ayrılacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.


Giresunsporspor28Çotanaklarsevinç

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha