22 October 2020 Thursday
`Giresunspor`un 1 kuruşunu bile ziyan ettirmem`

"Giresunspor'un 1 kuruşunu bile ziyan ettirmem"

Kulüp hesaplarının resmi bir firma tarafından inceleneceğini açıklayan Giresunspor Başkanı Karaahmet: "Geçmiş ile ilgili ne var ise muhataplarıyla görüşerek çözeceğiz"

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, kulüp hesaplarının resmi bir firma tarafından inceleneceğini söyleyerek; “Kulübün ne bir kuruşunu ziyan ederim, ne de ettiririm” dedi.

Başkan Karaahmet; “Bugün şu borç var diyorum, yarın başkası çıkıyor. Transfer yasağını kaldırmak için ihtiyaç olan rakamın 8 milyon TL olduğunu söylemiştik ancak iki milyon TL’ye yakın daha bir borç çıktı. Tahtayı kaç liraya açacağımız, parayı ödeyeceğimiz zaman ortaya çıkacak.  Farklı şeyler var. Çözmeye çalıştığımız bilinirse daha iyi olur. Kulübün borç durumunu delegeler gördü. Kongreden sonra gördüğümüz tabloları karşımızdakilerle görüşüyoruz.  İstişare yaparak çözeceğiz. Kimse merak etmesin. Biz bunun için buradayız. Gerekli muhataplarla görüşeceğiz ve bu sorunları çözeceğiz” şeklinde konuştu.

“UYKULARI KAÇIRACAK ŞEKİLDE”

Başkan Karaahmet; “Bazı şeyler çok hızlı olmuyor. Bir sürü hesap var. Bunları çözeceğiz. Eski yöneticiler, başkanlar bir araya gelip çözeceğiz. Oldu geçti olmaz. Müsaade etmeyiz. Onlar da gerekli fedakârlıkları yapacaktır. Bu sorunları çözerken duaya çok ihtiyacımız var. Borç uykuları kaçıracak cinsten. Tahtayı önümüzdeki hafta içerisinde açmış oluruz diye düşünüyoruz. Hesaplar konusunda borç durumu çok merak ediliyor. İnceleme firması ile anlaştık. Resmi bir firma hesapları inceleyecek. Kimse merak etmesin. Giresunspor’un bir kuruşunu dahi ne ziyan ederiz, ne de ettiririz. Maneviyatın ne olduğunu biliriz. Hepsini bakıyoruz. Kırarak, dökerek derdinde değiliz. Aynı masa etrafında bu işleri çözme taraftarıyız. Kendi dönemimizle ilgili bir sorun olmayacak. Geçmiş ile ilgili var ise de muhataplarıyla görüşerek çözeceğiz” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarhakan-karaahmet

Diğer haberler

Çotanaklar`da rota Altay

Çotanaklar'da rota Altay

Sergio hayat veriyor

Sergio hayat veriyor

Yorumlar

  • Can 04.09.2020 07:34

    Açın defterleri söyleyin abi .Kim kaç lirasını çalmış Giresunsporun ne olmuş oralarda

  • MKD 02.09.2020 20:42

    Masada Tabii ki konuşmakta yarar var.Politikacilari araya sokmadan yapabilirseniz iyi olur. Çünkü aman bakan telefon etti eski defterleri açmayın idare edin dedi yok demedi diyebilir bu seferlik olsun gibi gibi laflar çıkmaması için kim sorumluydu Ba nin ,Serry nin ,Ahmed Abad in,İdiazza nin transferinde hemen gereğini yapsın ödesin borcunu. Efendim takımı play off oynattim bahanesi arkasına saklanmayalim bu arkadaşlar orada yoktu Giresunu hemen terk ettiler.Menejerlerle yapılan pazarlıklar sonrası gelen futbolcular bunlar .Bu adamları alan başkan bu paraları ödemedi kamuoyuna ifşa edin bu durumu . Birde Muriqi durumu var bu gençlere kaça gitti ? İkinci transferinde şu kadar ödenir maddesi işledi mi ?

Yorum yaz

Captcha