23 September 2020 Wednesday
Giresunspor`da imzalar konuşacak

Giresunspor'da imzalar konuşacak

Yeşil-beyazlılarda Başkan Hakan Karaahmet ve idarecilerin tamamen transfer konusuna yoğunlaştığı ve hafta sonu yoğun bir mesai içerisinde olacağı kaydedildi

TFF 1. Ligde mücadele eden temsilcimiz Giresunspor’da bugünden itibaren imzalar konuşacak. Yönetim kurulu, Pazartesi başlayacak olan kampa kadar birçok oyuncunun transferini bitirmek istiyor. Başkan Hakan Karaahmet ve idarecilerin tamamen transfer konusuna yoğunlaştığı ve hafta sonu yoğun bir mesai içerisinde olacağı kaydedildi. Basın Sözcüsü Ferhat Karademir; “Oyunculara verebileceğimiz rakamları sunuyoruz. Kimse bizden yüksek ücrette oyuncu almamızı beklemesin. Kaliteli oyuncuları Giresunspor’a göre en iyi şartlarda getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 İMZA ATMADAN AÇIKLAMAK İSTEMİYORUZ

İmza atmadan ilgilendikleri futbolcuların kimlerin olacağını kamuoyuna duyurmamaya büyük özen gösterdiklerini kaydeden Basın Sözcüsü Karademir; “Kulübümüz geçen senelerde bunun sıkıntısını çok fazlasıyla yaşadı. Resmi sözleşmeye imza atmayan hiçbir oyuncu sizin futbolcunuz değildir. Dolayısıyla fiyatlarda artma olabiliyor, başka talipliler ortaya çıkabiliyor. Giresunspor taraftarından isteğimiz sabırlı olsunlar. Onların keyifle izleyeceği bir kadroyu mutlaka oluşturacağız ve anlaşmalar resmiyete döndüğünde bunu anında kamuoyuyla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.


hakan-karaahmetspor28hakan-keleşÇotanaklar

Diğer haberler

Topatan`ın acı günü

Topatan'ın acı günü

Giresunspor`a bir ihtar daha

Giresunspor'a bir ihtar daha

Traore ayağının tozuyla

Traore ayağının tozuyla

555 pas yaptı

555 pas yaptı

Tek kiralık Kerem

Tek kiralık Kerem

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha