09 March 2021 Tuesday
Giresunspor kayıp istemiyor

Giresunspor kayıp istemiyor

Yeşil-beyazlılarda teknik adam Keleş; "Çotanak Spor Kompleksi'nde ilk kez bir mücadeleye çıkacağız. Bu önemli günde ilk maçımızı kazanarak tarihe geçmek istiyoruz"

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, Pazar günü oynayacakları Aydeniz Et Balıkesirspor müsabakasında kayıp yaşamak istemediklerini ifade etti.

Teknik patron Keleş; “Bizim için çok önemli bir maç. Giresun Çotanak Spor Kompleksi’nde ilk kez bir mücadeleye çıkacağız. Tabi şehir ve kulüp tarihi için önemli bir mücadele olacak. Bu önemli günde, yeni stadımızdaki ilk maçımızı kazanarak tarihe geçmek istiyoruz. Takımımızda moraller yerinde” dedi.

3 PUAN SESLERİ

Teknik patron Keleş; “İlk yarıya göre ikinci devre çok daha zor ve çetin geçecek. Bu bölümde puan aslanın ağzında değil midesinde olacak. Çünkü rakiplerin hemen hemen hepsi ilk yarıdaki sıkıntılarını transfer yaparak gidermeye çalıştı. Biz transfer yapmadık, yapamadık. Bunu kendimize çok fazla sorun etmiyoruz çünkü bu çocuklar bu işin üstesinden gelebilecek kapasitede. İlk yarıdaki çıkışımızı Balıkesirspor’u buradan puansız göndererek sürdüreceğimize inanıyoruz. Rakibin ligdeki durumun ne olduğuna çok fazla bakmıyoruz. Bizim bir oyun şablonumuz var. Bunu en iyi şekilde uygulayabilirsek 3 puana sahip oluruz” diye konuştu.


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Karaahmet toplantı yapacak

Karaahmet toplantı yapacak

9 maç kaldı

9 maç kaldı

Giresunspor`da panik yok

Giresunspor'da panik yok

İkisi de aynı sonuç

İkisi de aynı sonuç

Fark altıya düştü

Fark altıya düştü

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha