05 March 2021 Friday
Giresunspor hedefi kovalayacak

Giresunspor hedefi kovalayacak

Giresunspor'un Asbaşkanı Sinan Akgün: "İnşallah kaldığımız yerden yolumuza devam etmeyi başarabiliriz. Maçlarımızın çoğunluğunu rakiplerimiz ile oynayacak olmamız bizim için avantaj"

Giresunspor’un Asbaşkanı Sinan Akgün, 19 Haziran itibariyle başlayacakları ligin kalan maçlarında elde edecekleri sonuçlarla sonuna kadar hedefi kovalayacaklarını dile getirdi.

Tek korkularının uzun süre maç oynayamama ve takım idmanı yapamamanın olduğunu ifade eden Asbaşkan Akgün; “Lige zorunlu ara verilmeden önce çok iyi bir hava yaklaşmıştık. Dört maçta 10 puan elde ederek yarışta var olduğumuzu göstermiştik. İnşallah kaldığımız yerden yolumuza devam etmeyi başarabiliriz.  Maçlarımızın büyük bir çoğunluğunun rakiplerimiz ile oynayacak olmamız bizim için avantaj” dedi.

SIKINTI HER TAKIMDA VAR

Ligin kalan bölümlerinde iyi sonuçlar elde ederek sonuna kadar hedefi kovalamak istediklerini kaydeden Asbaşkan Akgün; “Biri yarıda kalan İstanbulspor maçı olmak üzere yedi karşılaşma oynayacağız ve bunların sadece ikisi dışarıda. Koronavirüs salgını olmasa arkamızda muhteşem bir taraftar desteği olacaktı ancak her takım gibi biz de maçlarımızı seyircisiz oynamak zorunda kalacağız. Çotanaklar’ın duaları bizlerle olacak. Tabi her takımda olduğu gibi koronavirüs bizim takımı da her yönüyle etkiledi. Mali açıdan büyük kayıplarımız oldu, ödemelerimizi yapmakta zorlanıyoruz ancak bu sadece bizde değil, tüm kulüplerde var. İnşallah üstesinden gelmeyi başarabiliriz” şeklinde konuştu.

 

 


Giresunsporspor28Çotanaklarantrenman

Diğer haberler

Zorunluluktan değişecek

Zorunluluktan değişecek

O`na çok iş düşecek

O'na çok iş düşecek

Sergio çok üzgün

Sergio çok üzgün

Yorumlar

  • MKD 27.05.2020 01:44

    Beyefendi İlk önce futbolcuların taksidini ödeyecek parayı bulun ,sonra gerisini konuşuruz. Laf olsun torba dolsun tarzı konuşmayı bırakıp başkanla beraber para bulmanız daha iyi olur gibi geliyor bana.

Yorum yaz

Captcha