13 July 2020 Monday
`Giresunspor bir tutku, bir özlemdir`

"Giresunspor bir tutku, bir özlemdir"

Belediye Başkanı Şenlikoğlu: "Kulübümüz profesyonel hayata geçtiği 1967 senesinden bu yana büyük bir dayanışma içerisinde ve dimdik ayaktadır"

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresunspor’un 53. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Şenlikoğlu mesajında Giresunspor’un şehrimizin gururu en önemli sevdası olduğunu bildirerek: “Yeşil-Beyaz bir tutku, bir özlemdir. Biz bu takımı sadece başarılı olduğu için sevmedik ve sevmeyeceğiz. Giresunluyuz diyerek başımıza taç ediyoruz.” dedi.

Başkan Şenlikoğlu şöyle devam etti: “Nasıl yağmur çamur demeyip bu şanlı armanın peşinde koştuysak inşallah bundan sonra da bu duruşumuz devam edecek. Kulübümüz profesyonel hayata geçtiği 1967 senesinden bu yana büyük bir dayanışma içerisinde ve dimdik ayaktadır. Bugün 53 yaşına ‘merhaba’ diyen Giresunsporumuz, her anlamda Türkiye’nin saygısını kazanmış büyük bir camiadır. Birçok kulüp tarafından gıptayla bakılmaktadır. Belediye olarak geçmişimizin ve geleceğimizin sevdası kulübümüze desteğimiz devam edecektir. Bizler Giresunspor ile iç içe yaşıyoruz. Bir an önce de virüs salgınından kurtularak yeniden tribünlerde Giresunsporumuz’u desteklemek ve özlem gidermek istiyoruz. Kulübümüzün bugünlere gelmesinde başta rahmetli olmuş kurucularımız ile emeği geçen herkese teker teker teşekkür ediyor, ölenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.”


belediye-başkanıaytekinGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • fatih 09.04.2020 20:01

    sayın başkan bu söylemler yetmez. şehri giresunsporun renkleriyle süslemelisin. üst geçitleri ışıklandırarak bir heyecan katmalısın. sahilden geçenler bu şehrin farklı olduğunu görmeli.

Yorum yaz

Captcha