13 July 2020 Monday
Giresunspor beklemede

Giresunspor beklemede

Yeşil-beyazlılarda Başkan Ali Eren: "Takımımız ne zaman sahaya iner, antrenmanlarımız ne zaman başlar, bu konuda bir şey söyleyemiyorum"

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren, liglerin yeniden start alacağının belli olmaması nedeniyle beklemeye geçtiklerini ve bir planlama yapamadıklarını dile getirdi.
Teknik adamları Hakan Kutlu’nun oyunculara program verdiğini kaydeden Başkan Ali Eren; “Oyuncu arkadaşlarımız bu program doğrultusunda evlerinde antrenmanlar gerçekleştiriyor. Takımımız ne zaman sahaya iner, antrenmanlarımız ne zaman başlar, bu konuda bir şey söyleyemiyorum. Çünkü bu konuda tüm kulüpler gibi biz de beklemedeyiz” dedi.
EN ÖNEMLİSİ SAĞLIK
Başkan Eren; “Bir sporsever olarak söylüyorum, futbolsuz geçen günler çok zor ancak her şeyin başının, bu hayatta en önemli şeyin sağlık olduğunuzu da unutmamak gerekir. Spor Bakanlığımız ve TFF bir karar aldı ve bizler de uygulamak zorundayız. Gelinen bu nokta da erteleme kaçınılmaz olmuştu.  İnşallah ülkemizde kısa bir süre içerisinde her şey kontrol altına alınacak ve yeniden futbola odaklanabiliriz.  Tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Yeni takvim belirlenince kendimize yeni bir yol haritası çizeceğiz” ifadelerini kullandı.

 


Giresunsporspor28Çotanaklarkorona-virüs

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha