13 April 2021 Tuesday
Giresunspor GZT oldu

Giresunspor GZT oldu

Yeşil-beyazlı kulüp, dijital medya markası GZT ile isim sponsorluğu konusunda sezon sonuna kadar anlaştı. Başkan Karaahmet: "Bize birçok konuda destek olan Albayrak Grubu`na teşekkür ediyorum"

Giresunspor’un isim sponsorluğu için Albayrak Grubu’nun dijital medya markası GZT ile anlaşma imzaladı.

Sezon sonuna kadar geçerli olacak anlaşma törenine Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca ile Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet katıldı. Giresunspor Başkanı Karaahmet; "Hem Türk futbolu için hem de Giresunspor için önemli bir anı yaşıyoruz. Bu süreçte yaşanan hem genel ekonomik sorunlar, hem de Türk Futbolu’nun ekonomik sorunlarında Giresunspor'a destek olan, elinden tutan GZT ile sponsorluk imzaladık. Lider durumdayız ve inşallah GZT ile Süper Lig yolunda hayırlı sonuçlar alırız” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Karaahmet; “Bu süreçte bize birçok konuda destek olan Albayrak Grubu'na teşekkür ediyorum. Yaşadığımız süreç çok kolay değil. Bu süreçte takımlara sponsor olmanın zorluklarını biliyorum ve teşekkür ediyorum. Her kulübün bu tarz desteklere ihtiyacı var, çok anlamlı ve önemli destekte bulundular. Giresunspor camiası olarak teşekkür ediyorum" diye konuştu. Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca ise “Giresunspor'u bu sene desteklemek ve enerjiyi buraya aktarmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl Süper Lig'e çıkacağına inandığımız Giresunspor, GZT ile daha büyük bir marka olacak. Giresunspor'un marka bilinirliğinin artması için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. GZT ve Giresunspor kardeşliğinin çok olumlu sonuçlara gebe olduğu düşünüyorum" dedi.


Giresunsporspor28gztspor28Çotanaklar

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

  • HAMDİ altun 04.03.2021 18:24

    GZT ailesine teşekkür ederiz.

Yorum yaz

Captcha