13 April 2021 Tuesday
Giresunspor, Ali Eren ile mahkemelik oldu

Giresunspor, Ali Eren ile mahkemelik oldu

Giresunspor, eski kulüp başkanı Ali Eren'i temliğini kaldırmadığı için mahkemeye verdi.

Basın Sözcüsü Ferhat Karademir tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Göreve geldiğimiz günden bu yana şeffaflık politikamız gereği tüm hesapları kamuoyu ile paylaştık. Borçlar hakkında bilgi verdik, çözüm önerilerini de kişiler, kurumlar ve yine kamuoyu ile düzenli olarak paylaştık.Açıklık konusunda tecrübesi olmayan kişiler amacımızı anlamak istemese de Giresunspor'u destekleyenler ve şeffaflık politikası konusunda bilgi sahibi olanlar bizim hep yanımızda oldu. Bu politikamız gereğince son bir gelişmeyi de sizlerle paylaşıyoruz. Kulübümüzün önündeki en büyük engel olarak duran, kulübün boynunda idam ipi gibi geçmiş olan Ali Eren'in koyduğu Temlik tüm çabalarımıza ve taleplerimize rağmen kaldırılmamıştır.  Haksız olduğunu gördüğümüz bu alacak talebi karışında eski başkanlarımızdan sayın Ali Eren'i  mahkemeye vermiş bulunmaktayız.”


ali-erenGiresunsporspor28Çotanaklarhakan-karaahmet

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

 • ozan 10.12.2020 11:10

  Helal olsun başkana,çıkın açıklayın,Giresun halkından ekmek yiyenler nasıl kulübün parasını çarçur edip kulübü kendine borçlandırmış herkes görsün

 • sakir olgun tirebolu 08.12.2020 23:32

  GİRESUN sporumuza başarılar DİLERİM İNŞALLAH yarınki macı 2.0 alırız osene busene olsun şampıyon OLSUN hepinize sevgiler SELAMLAR.

 • Hüseyin Oz 08.12.2020 21:55

  Hesapların şeffaf olmasında fayda var.Yöneticilerin futboldan iyi anlaması lazım geldiği birkez daha ortaya çıktı. Sayın Eren inde tamamını değilse bile alacaklarından bir kısmından feragat etmesi kendi itibarı açısından faydalı olur düşüncesindeyim.

 • Hamdi altun 08.12.2020 20:21

  En güzelini yapmışsınız. Sacit Ali Eren üç kuruşluk topçulara Dünya kadar paralara sözleşme yapmış. Hangi akla hizmet bu yanlışları yaptı. Bir kulübü borçlandırmak basit. Sacit Ali erende en kolay Yolu seçti. Kulübü büyük borçlara soktu. Şimdide temlik koydu. O temlik. Kalkacak inşallah. Kaldırmak zorunda yoksa hangi yüzle Giresun'da dolaşacak. Çok merak ediyorum. Ben yaptıklarını hiç unutmayacağım. BiZi kambura yatırdı bıraktı gitti. Gelenin ne hali varsa görsün hesabı yaptı. Öyle yağma yok. O temliği kaldıracak. Yaptıklarını temizleyecek. Başka Yolu yok bunun.

 • Nizamettin BİLİR 08.12.2020 17:40

  Tam bir ibretlik vesikası ne acı bir durum mevcut kulüp başkanı kendinden önceki kulüp başkanını mahkemeye vermek zorunda kalıyor bu mahkeme vesilesiyle Giresun spor camiası gizli saklı ne varsa öğrenecek. ALLAH C.C KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESIN.

Yorum yaz

Captcha