13 July 2020 Monday
Giresunspor 53 yaşında

Giresunspor 53 yaşında

Büyük Giresunspor 53 yaşında. Başkan Ali Eren: "Dünya'daki Covid-19 salgını nedeniyle büyük taraftarımızla birlikte bu güzel günü kutlayamasak bile sizlerin varlığını ve desteğini her zaman hissediyoruz"

TFF 1. Ligde mücadele eden ekibimiz Giresunspor 53 yaşında. 9 Nisan 1967’de kurulan, 6 sezon, o dönem 1. Lig diye adlandırılan, Süper Lig diye bilinen ligde mücadele eden Yeşil-beyazlı ekip, her sene kuruluş yıldönümünü kutluyordu ancak bu sene koronavirüs önlemleri nedeniyle söz konusu kutlama yapılamadı. İnşallah lig bittiğinde önce Play-off’a kalma, ardından da Süper Lige çıkma başarısı göstererek en büyük kutlamayı o zaman yaparız. Başkan Ali Eren; ““Dünyadaki tüm Giresunlular için en gururlu, en onurlu gündür 9 Nisan’lar” dedi.

BAŞKAN EREN’İN MESAJI

Başkan Eren; “Bugün, kulübümüzün 53. kuruluş yılını kutluyoruz. Giresunspor’u 53 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur. Giresunsporumuz 53 yıllık şanlı tarihine; yeni zaferler, yeni şampiyonluklar ve başarılarla dolu devamlılık, çağdaş vizyon kazandırmak için hep beraber omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz. Dünya’daki Covid-19 salgını nedeniyle büyük taraftarımızla birlikte bu güzel günü kutlayamasak bile sizlerin varlığını ve desteğini her zaman hissediyoruz. Giresunspor Kulübü Başkanı olarak kulübümüzün 53. yılını yürekten kutluyor, Giresunsporumuz’un bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli başkanlarımızı, futbolcularımızı, taraftarlarımızı minnetle ve şükranla anıyorum” dedi.


Giresunspor53-yaşındaspor28Çotanaklarbiz-hapşuralımsen-çok-yaşanice-yıllara

Yorumlar

  • Ümit Çoban 09.04.2020 13:47

    Sen her zaman varol Giresunum.

Yorum yaz

Captcha