22 October 2020 Thursday
`Gerçek Giresunspor`u izleyeceksiniz`

"Gerçek Giresunspor'u izleyeceksiniz"

Teknik adam Hakan Keleş: " Biraz camiamızdan sabır istiyorum. Kadromuz ilerisi için umut veriyor. Uyum sürecini bir an önce atlatmayı hedefliyoruz. Menemenspor maçından çıkarttığımız derslerle birlikte Bursaspor sınavına hazırlanıyoruz"

İlk iki maçında sevinemeyen Giresunspor’da teknik adam Hakan Keleş, camiadan biraz daha sabır istedi.
Teknik patron Keleş, Uyum sürecinden sonra yeşil beyazlı takımın gerçek kimliğini sahaya yansıtacağını ifade ederek; “Yepyeni bir takım kurduk. Pandemi nedeniyle bu arkadaşlarımız nerdeyse ilk kez Menemenspor maçında bir arada oynadı. Biz ilk iki müsabakayı kayıpsız geçmek istiyorduk ama bu maçlar telafisi olan maçlar. Biraz camiamızdan sabır istiyorum. Kadromuz ilerisi için umut veriyor. Uyum sürecini bir an önce atlatmayı hedefliyoruz.” Şeklinde konuştu.
KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN
Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Bursaspor maçı hazırlıklarına da hemen başladıklarını belirten Keleş, “Artık Menemenspor maçını unuttuk. Bu maçtan çıkarttığımız derslerle birlikte Bursaspor maçına hazırlanıyoruz. O müsabakada biraz daha bazı şeylerin oturmuş olması gerekiyor. Tabi Bursaspor da genç bir kadroya sahip ve kazanmak isteyecekler. Biz nerede, hedefimizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın. Bu armanın daha yukarılarda yer alması için çaba harcıyoruz.” diye konuştu.

 


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çotanaklar`da rota Altay

Çotanaklar'da rota Altay

Sergio hayat veriyor

Sergio hayat veriyor

Yorumlar

  • Kenan Özkaya 23.09.2020 16:41

    Hakan Keleş Hocam...İshak ilk maçta çok iyi olduğu halde ikinci maçta onu oynatmadınız. İlk 11`de oynayacak futbolculardan biri bence.

Yorum yaz

Captcha