17 Kasım 2018 Cumartesi
Geçmiş olsun Efe

Geçmiş olsun Efe

Giresunspor`un Başkanvekili Yamak`ın oğlu Efe korkuttu

Giresunspor’un Başkanvekili Nahid Yamak’ın oğlu Efe okulda geçirdiği kaza sonrasında yoğun bakıma alındı.

Basketbol oynarken düşen ve beyin travması geçiren Efe Yamak’ın tedavisi Kadıköy Şifa Hastanesi’nde devam ediyor ve durumu iyiye gidiyor.  Efe ve Yamak Ailesi’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.    


efe-yamakNahid-YamakGiresunsporspor28geçmiş-olsun

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Ozan Can kızardı

Ozan Can kızardı

Yorumlar

 • Hfghg 03.06.2017 10:04

  Ben o okulda okuyorum ve olayda bi çocuk onu yere attı

 • Bodykitt 02.06.2017 10:51

  Bu Bilfen okullarında yaşanan rezaleti ya düzgün,doğru haber yapın,ya da milleti kandırmayın,EFE,okulda başka bir öğrenci(!!)tarafından darp edildi.Darp eden çocuk da yandaş medyanın en önemli aktörlerinden ATV`NİN genel müdürünün oğlu olunca okul denen o ticarethane de bu miniğe sahip çıkacağına olayı örtbas etmek için okulun itibarini öne sürüp hukuki mücadeleden bahsediyor.(BİLFEN kamuoyu duyurusunu okuyabilirsiniz)Hangi ülkedeki hangi hukuk?Güçlü ve yandaş tarafta olanların hukuku!Hukukun gücü değil,güçlünün hukuku!Bu olay bile önüne geçilemez bir hızla uçuruma giden ve hızla eğitim,sağlık ve hukuk alanlarında yozlaşan zavallı güzel ülkemin sadece eğitim alanındaki yozlaşmanın ufak bir tezahürüdür. Çotanak Arena DEĞİL,ATATÜRK STADYUMU istiyoruz.

 • Eren erol 01.06.2017 22:30

  O ÇOCUK YERE KENDİSİ DÜŞMEDİ. BÜYÜK SINIFLAR TARAFINDAN YERE FIRLATILDI YALAN YANLIŞ HABER YAPMAYINIZ.

 • Söylemem ayıp 01.06.2017 19:21

  Yorumunuz bir kere yanlış. Ben o okulun bir öğrencisiyim ve Efe Yamak benim arkadaşım.Efe Yamak basketbol oynarken düşmedi, Y. bir 8. sınıf öğrencisi olup Efe Yamağı sıkıştırdı.Önce boğazını sıktı daha sonra yere itti. Yere düşen Efe Yamak bilinci açık bir şekilde okuldan ayrıldı.

Yorum yaz

Captcha