22 October 2020 Thursday
Elazığspor: `Giresunspor`a var, bize yok mu?`

Elazığspor: `Giresunspor`a var, bize yok mu?`

TFF 2. Ligde mücadele eden Elazığspor, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın Giresunspor`a yaptığı yardımı kendilerine de yapmasını beklediklerini ifade etti.

Başkan Selçuk Cengiz Öztürk’ün imzasıyla yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Bilindiği üzere ülke olarak geçtiğimiz ay sel felaketi yaşayan Giresun şehrimizde onlarca vatandaşımızı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşamıştık. Bir kez daha hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralananlara ise acil şifalar diliyoruz. Bu vesile ile Giresun ilimizin yaşadığı felaketten dolayı şehrin güzide takımı Giresunspor’a sağlanan destek de bizleri oldukça memnun etmiştir. Giresunspor ve birçok kulübe sezon öncesi desteklerini esirgemeyen Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’den, ilimizde yaşanan deprem felaketinden sonra şehrimizin markası, en büyük sivil toplum kuruluşu, hemşerilerimizin tek mutluluk kaynağı olan Elazığspor’umuza da desteklerini esirgememesini Elazığspor Camiası adına hürmetlerimizle rica ediyoruz.”

 


Giresunsporspor28Çotanaklarrecep-tayyip-erdoğancumhurbaşkanı

Diğer haberler

Çotanaklar`da rota Altay

Çotanaklar'da rota Altay

Sergio hayat veriyor

Sergio hayat veriyor

Yorumlar

  • MKD 22.09.2020 18:26

    Bu borçları deprem mi yoksa sel mi yaptı ? Yönetimler yapsınlar borcu sonra millet verdiği vergilerle abuk subuk heriflerin borçlarını öde .Sonra da sayın cumhurbaşkanımız ödedi başliğiyla milletin ağzını kapatmaya çaliş . Arkadaş o parada yetimin ,şehit çocuğunun hakkı var evin yıkılmadı ki devlet sana yardım etsin sen kulübü batirdin ! Çok büyük milliyetçisin ya soy kulübü gitsin sonra ibra ol loca aldım de davet et politikacıları locana ihale konuş kupon arazileri kapa nasılsa sen milli ve yerlisin.Arkadaş kulübü batıran eski başkanları stada sokmayacaksin üyeliklerini sileceksin. İlk önce yetimin hakkını iade edecekler sonra biz giresunsporluyuz diyecekler.Haram olsun yetimin hakkı bu kulübü borca sokan eski başkanlara.

Yorum yaz

Captcha