21 June 2021 Monday
Değiştiremeyecektin neden geldin

Değiştiremeyecektin neden geldin

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Kutlu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada lig sona erdiğinde sezon başında nelerin yanlış, nelerin doğru yapıldığı konusunda yönetime rapor sunacağını ifade etti.

Sezonu tamamlaması halinde 30 hafta Giresunspor’u çalıştırmış olacak olan Hakan Hoca; “Son iki maçla ligi bitirip sezon başında neler yanlış yapılmış neler doğru yapılmış biz yönetim kuruluna bir rapor sunarız. Giresun çok güzel bir şehir. Etraflıca konuşacağız tabi. Başarıyı hak eden insanlar var. Oyuncu grubuna teşekkür etmek gerekir. Büyük sıkıntılar yaşadılar. Dediğim gibi eksileri azaltıp artıları artırıp, biz raporumuzu vereceğiz. İnşallah başarıyı kovalayan ve hak ettiği yere gelen bir Giresunspor olur. Herkese teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.


hakan-kutluGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Kaleye yeni aday

Kaleye yeni aday

Sola Aziz mi?

Sola Aziz mi?

Yorumlar

  • Ramazan pasa topal 26.07.2020 20:35

    Giresun u kupada 4 1 lik skorla görelespor yaktı musa kuş hoca ile bu adamı neden alt yapıda neden gelecek için kullanmazlar ki

  • Nizamettin BİLİR 06.07.2020 10:31

    Sayın Editör bu başlık Hakan Kutlunun hakkı değil lütfen yapıcı olalım kırıcı ve yıkıcı olmayalım.Hakan KUTLU doğru bir tercih olduğunu sezon içindeki mücadelesi ile göstermiştir.Bu yönetimin doğru yaptığı ender işlerden birisi Hakan Kutluyu takımın başına getirmesidir.Giresun spor sezon değerlendirmesini doğru yapmalı ve yapılan yanlışlar tekrar edilmemeli ve Hakan KUTLU ile gelecek sezonda devam edilmeli ayrıca yerel basin da Giresun spora daha fazla yardımcı olmalıdır.

Yorum yaz

Captcha